مقالات فلزیاب

طلایاب تصویری قوی

طلایاب تصویری قوی

استفاده از دستگاه های طلایاب و گنج یاب ها باعث شده است که کاوشگران با هر میزان تجربه و دانشی به اهداف خود دست یابند. همانطور که می ‌دانید در دفینه یابی یکی از سخت ترین فعالیت ها می باشد به همین دلیل نیز افراد بسیار محدودی پا به این عرصه می ‌گذارند. اما ابداع و اختراع دستگاه های فلزیاب باعث شده است که هر فردی قادر باشد تا به گنج یابی پرداخته و اهدافی را که دنبال می کند؛ کشف و شناسایی کند. طلایاب های تصویری یکی از انواع دستگاه های فلزیاب می باشند که از سایر سیستمهای کاوش قوی ‌تر بوده؛ به همین دلیل دارای طرفداران بیشتری می باشد. این نوع فلزیاب ها با استفاده از سنسور هایی خاص اقدام به تصویر برداری از عمق زمین می کنند. بسته به نوع سنسور و قدرت آن؛ تصاویر خروجی دارای اطلاعات مختلفی می باشد.

طلایاب تصویری قوی
طلایاب تصویری قوی

اطلاعاتی که پردازش آنها باید با استفاده از نرم افزار های خاصی همانند نرم افزار قدرتمند ویژوالایزر صورت گیرد. این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین و قوی ترین نرم افزارهای پردازش دیتا های فلزیاب های تصویری در جهان می باشد. ایرانی که از این نرم افزار استفاده می کنند به راحتی می توانند اهداف با اندازه و ابعاد تقریبی و همچنین موانع موجود مشاهده کنند و بهترین و سریعترین راه برای دستیابی به آن پیدا کنند. البته باید در نظر داشته باشید که کیفیت نهایی تصاویر ارائه شده علاوه بر نرم افزار ویژوالایزر ارتباط مستقیمی با نوع سنسور های به کار رفته در دستگاه فلزیاب نیز دارد. در حال حاضر قویترین سنسور تصویر برداری در جهان سنسور های حرفه ‌ای مگنومتر میباشند.

طلایاب تصویری قوی

در سطر های بالا با تعداد دو مورد از مهمترین ویژگی یک فلزیاب تصویری خوب و قدرتمند آشنا شدید. در ادامه تصمیم داریم تا یکی از محبوب ترین فلزیاب های تصویری جهان را به شما عزیزان معرفی کنیم. فلزیاب تصویری اشنایدر؛ یکی از قوی ترین فلزیاب های ایرانی می باشد که به راحتی با تمامی فلزیاب های خارجی به رقابت پرداخته و پیروز خواهد شد. دستگاه فلزیاب تصویری با استفاده از تعداد زیادی از سنسور های مگنومتر طراحی شده است که قابلیت تصویر برداری با تصاویر و وضوح فوق العاده بالا را به آن می بخشد. 

این فلزیاب مکمل؛ با استفاده از چندین سیستم کاوش حرفه ای طراحی شده است که به کاوش گر این امکان را می دهد تا هر هدفی را در هر نقطه از زمین ردیابی کند. استفاده از سیستم های کاوش پالسی؛ آنتن راداری؛ مگنومتر؛ یون یاب؛ سیستم کاوش موبایلی؛ سوپر سنسور؛ باعث شده است تا این دستگاه فلزیاب قدرتمند توانایی نفوذ به عمق بالای ۲۰ متر را دارا باشد. البته باید در نظر داشته باشید که این عامل در صورت وجود شرایط مطلوب امکان پذیر خواهد بود.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا