مقالات فلزیاب

طلایاب تصویری ایرانی

طلایاب تصویری ایرانی

از دستگاه های تصویری و اسکنر ها می توان در انواع زمین های نرم؛ کشاورزی؛ کوهستان ها؛ سنگلاخی و هر نوع زمینی برای تصویر برداری استفاده کرد. این دستگاه ها می توانند در هر نوع شرایط و مکانی اهداف مختلف را شناسایی کرده و تصاویر آنها به روش های مختلف به نمایش بگذارند. این دستگاه ها با استفاده از برخی از سنسور ها همانند سنسور های مگنومتر؛ اقدام به شناسایی اهداف می کنند. سنسور یاد شده؛ از جمله قوی ترین سنسنور های تصویر برداری در این عرصه می باشد که؛ تصاویر بسیار واضح و با کیفیتی را ارائه می دهد. طلایاب های تصویری ایرانی؛ از جمله دستگاه های ساخته شده و توسط برند IKPV از جمله دستگاه هایی می باشند که از این سنسور برای تصویر برداری استفاده می کنند.

طلایاب تصویری ایرانی
طلایاب تصویری ایرانی

عمق طلایاب های تصویری ایرانی

همان طور که می دانید؛ عمق کاوش فلزیاب ها؛ از مهم ترین نکاتی می باشد که باید در زمان خرید؛ مد نظر قرار داده شود. عمق کاوش دستگاه های فلزیاب با توجه به تکنولوژی کارکرد آنها؛ کیفیت متریال بکار رفته در ساخت آنها و نوع  و جنس خاک منطقه کاوش؛ متغییر می باشد؛ که میتواند از 2-3 متر تا 20-30 متر در؛ فلزیاب های حرفه ای برسد. برخی از بهترین دستگاه های طلایاب با عمق کاوش بالا را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

  • طلایاب RICHEL M-10،
  • طلایاب DERAK 110،
  • طلایاب PV IMAGING،
  • طلایاب AUR 370،
  • طلایاب ANTARES IMAGING،
  • طلایاب TACHAR T1

 دستگاه های تصویری و اسکنر ها برای یافتن اهدافی که در زیر خاک مدفون شده اند؛ بکار گرفته می شوند. توانایی این دستگاه ها در یافتن؛ تونل ها؛ سازه ها و مقبره های مدفون شده و موانع در راه رسیدن به اهداف بسیار کار ساز می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با کارشناسان ما با شماره های 09917579030 و 09917579020 در تماس باشید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا