مقالات فلزیاب

طلایاب تصویری ارزان

طلایاب تصویری ارزان

طلایاب تصویری ارزان :

در گذشته که طلا کاربرد های امروزی را نداشته است به دلیل کمیاب بودن و زیبایی آن مورد توجه همگان بوده است و همواره از آن به عنوان با ارزش ترین کالا یاد می شده است. امروزه نیز همانند گذشته طلا دارای ارزش زیادی می باشد و کاربر د های آن به مراتب بیشتر شده است. جواهر سازی، مقاومت بالا در مقابل عوامل طبیعی، رسانایی فوق العاده بالا و … دارای ارزش زیادی می باشد. بشر همواره به  دلیل زیادی بی حد آن  و رنگ زرد آن  به دنبال کشف و ردیابی آنها بوده است، اما به دلیل سختی و مشقتی که در آن وجود داشته است و عده بسیار کمی وارد این عرصه می شده اند و تنها بخش کوچکی از آنها قادر به رسیدن و کشف طلا بوده اند.

اما امروزه با پیشرفت و تکامل علم و دانش دستگاه های زیادی به وجود آمده و خلق شده اند که کاوش را بسیار ساده تر کر ده اند به گونه ای که هر فردی می تواند به رویای خود دست یابد.

طلایاب تصویری ارزان
طلایاب تصویری ارزان

طلایاب تصویری چیست و آیا دستگاه طلایاب ارزان وجود دارد ؟

مطمعنا تا کنون همه ما با نام های فلزیاب؛ گنج یاب و طلایاب برخورد داشته این و با آنها آشنا شده ایم. این دستگاه ها در ابتدا تنها قادر به کشف فلزیاب در سطح بسیار بالای زمین بوده اند. اما امروزه قدرت و کاربرد آنها بسیار پیشرفته تر و قوی تر شده اند. امروزه از این دستگاه ها در کشف و شناسایی انواع معدن های مختلف، انواع سنگ های قیمتی، در صنعت و معدن، کشف و شناسایی حفره های زیر زمینی و مهم تر از همه قادر به شناسایی طلا و دفینه می باشند و در دستگاه های پیشرفته عمق نفوذ آنها تا 20 متر نیز می رسند.

این دستگاه ها به دلیل کاربرد های زیادی که دارند دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند و موضوعی که در این بین مطرح می شود این است که آیا دستگاه فلزیاب ارزان وجود دارد. در پاسخ باید بگوییم بله، کمپانی های بزرگی همانند کمپانی IKPV با سیاست های خاصی، اقدام به کاهش قیمت های خود کرده اند تا علاوه بر جذب مشتری، تمامی کاوشگران از نعمت برخورداری از یک گنج یاب قوی بهره مند باشند. شما می توانید به جهت خرید انواع فلزیاب ها و گنج یاب اورجینال از این مجموعه به نمایندگی فلزیاب یاسوج، فلزیاب داراب، فلزیاب مرودشت، فلزیاب فیروز آباد، فلزیاب خنج، فلزیاب آباده و فلزیاب شیراز مراجعه کنید و یا با تماس با شماره تلفن 09917579030 به صورت غیر حضوری دستگاه مد نظر خود را سفارش دهید.

دستگاه های تصویری نوع پیشرفته تری از این دستگاه ها می باشند که قابلیت ارائه تصاویر از درون زمین و اهداف را دارا می باشند که در نوع خود تکنولوژی خاص وقدرتمندی به جهت طلایابی می باشند.

برخی از طلایاب های حرفه ای و کاربرد آنها :

  • طلایاب DERAK 110
  • طلایاب ZICCO X1
  • طلایاب PV IMAGING
  • طلایاب AJM 13300

در ادامه به برخی از قابلیت ها و استفاده های دیگر این دستگاه ها اشاره خواهیم کرد :

  • برقراری امنیت در فرودگاه ها، اداره جات خاص و مکان های نیاز مند
  • کشف و شناسایی خطوط برق، خطوط لوله و آب یاب
  • کشف بقایای انواع مواد منفجره دوران جنگ در زیر زمین
  • استفاده باستان شناسان در یافتن آثار باستانی
  • و بسیاری از موارد دیگر که از حوصله این بحث خارج است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا