مقالات فلزیاب

طلایاب بوقی قوی

طلایاب بوقی قوی

طلایاب بوقی قوی :

آیا شما نیز از افرادی می باشید که به دنبال راهی برای دفینه یابی و گنج یابی هستید؟ آیا شما نیز به باستان شناسی و کندو کاو اشیای باستانی علاقه مند می باشید؟ اگر شما نیز از علاقه مندان این عرصه هستید اما به دلیل سختی هایی که در آن وجود دارد قادر نیستید وارد این عرصه شوید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. شاید نام فلزیاب، گنج یاب و طلایاب یا یکی از این ها را شنیده باشید. این ابزار ها دستگاه هایی می باشند که برای ردیابی اهداف فلزی طراحی و ساخته شده اند. دستگاه ها دارای سیستم های ردیابی و تشخیص مختلف بوده و دارای قابلیت های مختلف می باشند. از این رو قابلیت های آنها در شناسایی فلزات مختلف و مکان های آنها متفاوت می باشد. در این مقاله می خواهیم به معرفی یکی از قوی ترین های این عرصه بپردازیم.

طلایاب بوقی قوی
طلایاب بوقی قوی

آشنایی با طلایاب بوقی قوی

گونه های مختلفی در دنیای فلزیاب ها وجود دارد. به طبع قدرت سیستم ها و گونه های مختلف نیز متفاوت خواهد بود. تفاوت دستگاه های طلایاب با سایر فلزیاب ها؛ در قدرت و قابلیت تفکیک می باشد. این دستگاه ها به راحتی با استفاده از این قابلیت می توانند اهدافی را که برای آنها مشخص شده است را ردیابی کنند. البته این سیستم ها دارای قابلیت های متفاوت دیگری نیز می باشند که کاوش و ردیابی اهداف را بسیار ساده و لذت بخش می کند. اما می توان گفت مهم ترین قابلیت و ویژگی متفاوت در این دستگاه ها سیستم تفکیک فلزات در این دستگاه ها می باشد.

سیستم های بوقی دستگاه هایی می باشند که دارای رابط کاربری ساده اما پر کاربردی دارند. این سیستم ها می توانند در عمق های بالایی کاوش کنند. از ویژگی های این فلزیاب ها می توان به قدرت کاوش بالا؛ توانایی عمق زنی خوب؛ قدرت تفکیک خوب؛ سیستم حذف ذرات و املاح مزاحم و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

برخی از فلزیاب های بوقی خوب

  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب AJM IMAGING PT
  • فلزیاب DERAK 110
  • فلزیاب SNM
  • فلزیاب TORNADO
  • فلزیاب DERAK 101
  • فلزیاب COBRA XS

سیستم کاوش فلزیاب بوقی

سیستم کاوش فلزیاب ها بیس و پایه کاوش در هر دفینه یابی می باشد. سیستم ها قابلیت ها و ویژگی های ردیابی را به دستگاه ها می بخشند. سیستم کاوش مورد استفاده در این دستگاه نیز؛ سیستم کاوش پالسی می باشد. بر همین اساس نیز قابلیت و قدرت عمق زنی این دستگاه ها بالا می باشد. از طرفی یکی دیگر از ویژگی های مهم این دستگاه ها؛ نقطه زنی خوب و دقیقی می باشد که این سیستم دارد. بر همین اساس یکی از صفات این دستگاه ها نیز فلزیاب و طلایاب پالسی می باشد. کاربرد این سیستم زمانی مشخص می شود که شما مکان حدودی هدف خود را پیدا کرده اید و نیاز به حفاری زیادی خواهید داشت. اما این قابلیت؛ به راحتی نقطه دقیق اهداف را؛ مشخص خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا