مقالات فلزیاب

طلایاب بوقی اصل

طلایاب بوقی اصل

با سلام به شما عزیزان؛ در این مقاله می خواهیم راجع به طلایاب بوقی اصل با شما عزیزان صحبت کنیم. سیستم های کاوش مختلف و زیادی در سراسر جهان وجود دارند که بر اساس نیاز های کاوشگران تولید می شوند. موفق ترین کاوشگر کسی می باشد که نیاز های خود را به طور دقیق بررسی کند و بر اساس آنها خرید خود را انجام دهد. صرف نظر از برند ها و سیستم های مختلف کاوش؛ هر دستگاه فلزیاب، قابلیت های مختلفی را نیز دارا می باشند. یکی از مهم ترین قابلیت های این دستگاه ها که وجود آن برای کاوش در کشور ما نیز بسیار حائز اهمیت می باشد؛ سیستم و قابلیت نقطه زنی می باشد.

طلایاب بوقی اصل
طلایاب بوقی اصل

طلایاب بوقی اصل

خرید این سیستم به صورت اورجینال دارای اهمیت زیادی برای کاوشگران می باشد. از قابلیت دستگاه های فلزیاب های بوقی؛ در دست یابی به اعماق بالا استفاده می کنند. این قابلیت این ویژگی را فراهم می کند که به راحتی انواع اهداف در عمق های بالا قابلیت ردیابی داشته باشند. دستگاه هایی که دارای این ویژگی می باشند معمولا از سیستم های پالسی استفاده می کنند. فلزیاب های پالسی با استفاده از فرستنده و گیرنده هایی اقدام به القا پالس به عمق زمین می کنند. در نهایت با برخورد به اشیا و برگشت آنها توسط گیرنده دریافت شده و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و اهداف را مشخص می کنند.

برخی از قوی ترین فلزیاب های پالسی

برای خرید فلزیاب پالسی باید در نظر داشته باشید که حتما دستگاه فلزیاب شما از لوپ و کویل های مختلف پشتیبانی کند. این ابزار های قدرتمند بدون استفاده از کویل مناسب؛ عملا کاربرد زیادی ندارند. لوپ ها اجازه کاوش در اعماق مختلف را به این دستگاه ها می دهند.

  • فلزیاب AJM IMAGING,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب RICHEL M-20,
  • فلزیاب ZICCO X2,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING,
  • فلزیاب AUR 370

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا