مقالات فلزیاب

طلایاب اورجینال

طلایاب اورجینال

با سلام به شما بازدید کنندگان و مراجعین محترم. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از دستگاه های طلایاب و اورجینال را که علت و عامل موفقیت بسیاری از کاوشگران ایرانی در طی چند سال اخیر شده است را؛ به شما عزیزان معرفی کنیم. همانطور که میدانید کشور ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادر کننده های دستگاه های فلزیاب و گنج یاب می باشد. این موضوع به دلیل مهم بودن کشور ایران و تمدن بالای آن؛ و گنج خیز بودن آن می باشد. نیاز به دستگاه های فلزیاب باعث شد تا کمپانی ‌های مختلف به فکر تولید دستگاه های فلزیاب و خودکفا شدن در این عرصه؛ باشند. کمپانی های زیادی امروزه در این صنعت فعالیت می کنند. و امروزه وجود انواع دستگاه های فلزیاب حرفه ای در بازار می باشیم.

طلایاب اورجینال
طلایاب اورجینال

طلایاب اورجینال ایرانی

همانطور که در بالا بیان کردیم کشور ایران دارای؛ تاریخچه بسیار کهن می باشد. به همین دلیل به دلیل گذر زمان زیاد دفینه ها در عمق های بسیار بالای قرار گرفتند. از  همین ‌رو دستگاه های فلزیاب موجود در جهان که همگی از سیستم ‌های ‏ وی ال اف استفاده می ‌کردند؛ قادر نبودن تا اهدافی که کاوشگران ایرانی مد نظر داشتند را شناسایی و ردیابی کنند. به همین جهت امروزه مشاهده می ‌کنیم که فلزیاب های ایرانی که همگی با سیستم نو ظهور و جدید پالسی اهداف کاریابی می کنند؛ قویترین فلزیاب های موجود در جهان می باشند.

به همین دلیل نیز همواره ما توصیه می ‌کنیم که از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب های ایرانی برای کاوش درون ایران استفاده شود. در ادامه؛ شما با تعدادی از دستگاه های طلایاب آشنا خواهید شد که همگی با استفاده از سیستم کاوش قدرتمند پالسی به ردیابی اهداف می پردازند. عمق کاوش یکی از مواردی می باشد که در خرید فلزیاب تاثیر بسیار زیادی دارد. دستگاه هایی که در ادامه شما با آنها آشنا خواهید شد همگی با دقت زیاد انتخاب شدند و دارای عمق کاوش بالای ۵ متر می باشند. که بسیار مناسب در دفینه یابی و گنج یابی در ایران می باشد.

طلایاب پالسی

  • طلایاب ANTARES,
  • طلایاب ZICCO X2,
  • طلایاب COBRA ION,
  • طلایاب AJM IMAGING PT,
  • طلایاب AUR 370 PLUS

جهت اطمینان خاطر شما عزیزان به منظور خرید دستگاه اورجینال و اصل؛ تمامی دستگاه های فوق با گارانتی و ضمانت یکساله و پشتیبانی ۱۰ ساله ارائه می‌شود. همچنین می توانید تمامی دستگاه های بالا را با تست در مکان های واقعی در حضور شما و یا به صورت ویدئو و با شاخص های مشخص شده توسط شما؛ خریداری نمایید.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا