مقالات فلزیاب

طلایاب اصل شرکتی

طلایاب اصل شرکتی

امروزه شاهد فروش زیادی از انواع دستگاه های فلزیاب؛ طلایاب؛ گنج یاب و موارد مشابه می باشیم. اما به طور حتم در بسیاری از موارد افراد نمی دانند که کاربرد این ابزار ها چه می باشد. هر چند این ابزار ها در موارد زیادی همانند؛ بازرسی؛ کشف مین؛ کشف معادن مختلف و غیره. اما مهم ترین کاربرد طلایاب ها و دستگاه های مشابه چیست. این ابزار های پیشرفته در گذشته های دور؛ صرفا برای ردیابی آهن طراحی شدند. اما گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی باعث افزایش قابلیت ها و افزایش کاربرد و قدرت های این دستگاه شد. حال می توان به طور حتم؛ مهم ترین استفاده این ابزار ها را در تمامی جهان؛ ردیابی گنج و طلا دانست. توصیه ای که همواره از سوی کارشناسان به کاوشگران گوشزد می شود؛ این است که حتما از طلایاب اصل شرکتی در کاوش استفاده کنند. اما دلیل این موضوع چیست. همراه ما باشید.

طلایاب اصل شرکتی
طلایاب اصل شرکتی

قابلیت های یک طلایاب اصل شرکتی

در ادامه می خواهیم که علت توصیه کارشناسان مبنی بر خرید فلزیاب اصل را بررسی کنیم. به این منظور؛ بهترین روش بررسی و بیان این موضوع؛ آشنایی با قابلیت ها و کاربرد های یک دستگاه اصل نسبت به یک فلزیاب معمولی خواهد بود.

  • کیفیت بالای ساخت؛ که در دستگاه های معمولی به این صورت نمی باشد
  • فلزیاب های اصل دارای گارانتی می باشد
  • سیستم های اورجینال دارای ثبات کارکرد بسیار عالی می باشند
  • حذف نویز در سیستم های اصل؛ برخلاف سیستم های معمولی یکی از اولویت ها می باشد
  • کاوش با دستگاه های شرکتی دارای خطای کمی می باشد
  • سیستم های اورجینال دارای گارانتی و پشتیبانی معتبر می باشند
  • سیستم های اصل دارای عمق کاوش بالاتری می باشند

نحوه خرید طلایاب اصل شرکتی

حال به طور حتم تا حدودی از تفاوت های یک فلزیاب اصل نسبت به سایر دستگاه ها مطلع شدید. و دانستید که در صورت استفاده از یک فلزیاب معتبر اورجینال؛ کاوشی به مراتب راحت تر و مطمئن تر خواهید داشت. اما برای خرید فلزیاب؛ آن هم به صورت اصل و اورجینال؛ تنها باید از کمپانی های معتبر و شناخته شده همانند کمپانی ikpv خرید کنید؛ و نه افراد و اشخاص مختلف و یا کمپانی های نو ظهور.

طلایاب اصل شرکتی
طلایاب اصل شرکتی

نحوه تست طلایاب

همان طور که می دانید تست دستگاه های فلزیاب؛ بی شک یکی از مهم ترین بخش های خرید هر فلزیابی؛ تست دستگاه خواهد بود. در این بخش؛ دستگاه به طور کامل بررسی می شود و نحوه عملکرد؛ قابلیت ها؛ صحت وجود قابلیت ها؛ سازگاری دستگاه با مناطق و اهداف مختلف و به طور کلی رفتار دستگاه در زمان کاوش را مشاهده خواهید کرد. به همین منظور باید حتما تست دستگاه را در یک مکان واقعی و مکانی بدور از فروشگاه انجام شود.

زمان مناسب برای کاوش گنج

دستگاه های فلزیابی که در بازار وجود دارند؛ دارای حساسیت های بالا و قابلیت سازگاری پایینی می باشند. این دستگاه ها به شدت وابسته به گرمای روز؛ سرما؛ رطوبت؛ نوع و جنس خاک و غیره دارند. از این بابت در صورت مهیا نبودن شرایط مساعد برای کاوش؛ نتیجه ای حاصل نخواهد شد. اما محصولات کمپانی ikpv بدون وابستگی به هر موضوع؛ مکان و شرایط جوی به راحتی بدون دریافت نویز و با سازگاری بالا؛ قادر است تا هر نوع هدفی را ردیابی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا