مقالات فلزیاب

طلایاب اصل ایرانی

طلایاب اصل ایرانی

گنج یاب های ایرانی؛ دارای کیفیت بالا و قدرت نفوذ بالایی می باشد. به همین دلیل؛ همواره کاوشگران به دنبال خرید طلایاب اصل ایرانی می باشد. دستگاه های ایرانی به دلیل استفاده از بهترین متریال موجود؛ دارای کیفیت بالایی می باشد. از همین رو عملکرد بسیار خوبی در انواع زمین ها و ردیابی انواع اهداف دارند. دفینه های ایرانی؛ به دلیل قرار گیری در عمق بالا؛ قدمت بالا و خاک معدنی؛ معمولا غیر قابل دسترس می باشند. با ما همراه باشید تا تعدادی از دستگاه های فلزیاب حرفه ای را به شما معرفی کنیم که؛ عامل موفقیت بسیار از کاوشگران بوده است.

طلایاب اصل ایرانی
طلایاب اصل ایرانی

طلایاب اصل ایرانی

دستگاه های ایرانی به دلیل طراحی سازگار با خاک های معدنی؛ دارای ثبات بالایی می باشند. از همین رو این دستگاه ها به راحتی با نمونه های خارجی به رقابت پرداخته و پیروز می شوند. با برخی از اسامی معروف دستگاه های ایرانی آشنا شوید.

  •  فلزیاب AJM BUGLE،
  •  فلزیاب RICHEL M-10،
  •  فلزیاب DERAK 110،
  •  فلزیاب ZICCO X1،
  •  فلزیاب ANTARES،
  •  فلزیاب AUR 370،
  •  فلزیاب LEOPARD 1000

فلزیاب ای یو آر 370

فلزیاب 370 از مجموعه از فلزیاب های سری aur می باشد. این دستگاه ها تولیدی کمپانی IKPV می باشند. این دستگاه یکی از حرفه ای ترین فلزیاب های تصویری می باشد. این دستگاه در کنار سیستم تصویری خود؛ از سیستم آنتنی و سیستم بوقی پالسی نیز بهره می برد که؛ در مجموع باعث شده است؛ شانس موفقیت کاوشگران تا حد زیادی افزایش یافته است. سیستم بوقی پالسی  و سیستم آنتنی این دستگاه باعث شده است تا عمق بی نظیر؛ به ترتیب 6 و 8 متر را فراهم می کند. این دستگاه می تواند با سیستم جامع فیلترینگ نویز؛ در معدنی ترین مکان ها نیز به کاوش پرداخته و ریز ترین اهداف را نیز ردیابی و کاوش کند.

برای خرید انواع سیستم های فلزیابی و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

09917579030 _ 09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا