مقالات فلزیاب

طلایاب ارزان

طلایاب ارزان

با سلام امروز نیز با موضوع دستگاه طلایاب و طلایاب ارزان به همراه شما عزیزان هستیم. همانطور که پیش تر نیز برای شما از انواع این دستگاه ها و ردیاب ها و فلزیاب ها صحبت کردیم متوجه شده اید که تمامی این دستگاه ها دارای ماهیت یکسانی می باشد که آن نیز کشف و شناسایی اهداف در زیر زمین می باشد. اما تفاوت دستگاه طلایاب با سایر دستگاه های هم اسم و همرده خود در چیست؟ پاسخ این سوال بسیار تخصصی، بسیار ساده و آسان می باشد.

طلایاب ارزان
طلایاب ارزان

همانطور که از اسم این دستگاه ها مشخص است، طلایاب ها قابلیت شناسایی و کشف طلا می باشند اما چگونه این موضوع فراهم می شود. در پاسخ باید بگوییم که به وسیله قدرت تشخیص و تفکیک دستگاه مورد استفاده، از این پاسخ می توان دریافت که هر دستگاهی با هر عنوانی، فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، که قدرت تفکیک فلزات مختلف را دارا می باشد، می توان از آن به عنوان یک طلایاب یاد کرده و با آن به گنج یابی پرداخت. مهمترین طلایاب ها از نظر تفاوت سیستمی بدین قرار است :

بررسی مهم ترین دستگاه طلایاب (طلایاب تصویری ارزان)

همانطور که  می دانید اولین قطعه ای که وجود یک هدف و یک جسم را در زیر زمین تشخیص می دهد، کویل و لوپ فلزیاب و طلایاب می باشد، همین امر در دستگاه های تصویری به واسطه سنسور های مگنومتر و لوپ ها صورت می پذیرد. این دو قطعه مهم و حساس در لحظه اطلاعات را جمع آوری کرده که معمولا در همان لحظه به وسیله نرم افزار های قدرتمند و خاصی، همانند نرم افزار ویژوالایزر به پردازش آن اطلاعات می پردازند و اطلاعات دریافتی را به نمایش می گذارند. در دستگاه های تصویری به دلیل وجود اسکنر های مگنومتر این اطلاعات خروجی و پردازش شده توسط این نرم افزار به صورت گراف های رنگی می باشد که می توان شکل حدودی، عمق، مکان دقیق و اطلاعاتی از این قبلی را در آنها مشاهده نمود.

قیمت دستگاه طلایاب

همانطور که  می دانید تمامی ابزار ها، دستگاه ها و به طور کلی هر وسیله ای که در بازار به جهت خرید و فروش وجود دارند به وسیله کاربرد، هدف طراحی و قابلیت های آن دستگاه می باشد، دستگاه های طلایاب نیز به همین صورت می باشد هرچه قابلیت و کیفیت دستگاه ها بالاتر باشد قیمت آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با این حال هستند کمپانی هایی که با حذف روابط اضافه، حذف برخی از غیر ضروریات که سایر کمپانی ها از آنها صرفا به جهت افزایش قیمت دستگاه های خود استفاده می کنند، قیمت فلزیاب های خود را تا حد چشمگیری کاهش می دهند.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا