مقالات فلزیاب

طلایاب ارزان و قوی

طلایاب ارزان و قوی

یافتن طلا و طلابی روش های مختلف و گوناگونی دارد. روش های سنتی، که زمان زیادی از رده خارج شدن آن می گذرد. روش های نوین؛ که استفاده از دستگاه های ساخته شده به همین منظور که امروزه؛ با نام های طلایاب، گنج یاب و فلزیاب شناخته می شود. در این مقاله می خواهیم به معرفی دستگاه طلایاب ارزان و قوی بپردازیم.

طلایاب ارزان و قوی
طلایاب ارزان و قوی

در بسیاری از کشور ها همانند اروپا و آمریکا؛ که دارای سابقه چند صد ساله از کشف و سکونت انسان ها در آن می گذرد. مسلما دارای دفینه های زیادی نخواهد بود. حال با مقایسه این کشور ها با کشور هایی همانند ایران؛ که دارای سابقه ی بی نظیر چند هزار ساله دارند. به راحتی می توان دریافت که کاوش در این کشور ها؛ دارای چه تفاوتی با سایر کشور ها و قاره ها دارد.

پس برای رسیدن به اهداف در چنین کشور هایی؛ نیاز به کاوش با استفاده از دستگاه هایی خاص و قوی نیاز است؛ تا بتوان به اعماق بالای آن دست یافت و علاوه بر آن؛ بتوان طلا و دفینه هایی که در طی گذر چندین هزار سال اکسید شده؛ و خاک اطراف آن دارای تغییرات زیادی شده است را به راحتی کشف کرد.

طلایاب ارزان و قوی ایرانی

دستگاه های فلزیاب و به طور کلی آشکار ساز های دفینه و ردیاب های گنج؛ با استفاده از شرایط اقلیمی و خاک و دفینه های آن منطقه ساخته می شوند. به همین منظور هر دستگاه تنها در همان  منطقه دارای حداکثر عملکرد خود می باشد. البته در کشور های خارج از ایران؛ که اجازه رفت و آمد مهندسین و محققین این صنعت وجود دارد. توانایی ابداع دستگاهی توسط یک کشور برای کشوران دیگر وجود دارد. اما این موضوع در کشور ما صدق نمی کند. زیرا علاوه بر منع استفاده از این ابزار ها و دفینه یابی در آن؛ پژوهشگران این صنعت نیز اجازه ورود و انجام تحقیقات خود را ندارند.

بر خلاف تصور برخی از افراد مبنی بر قابلیت های بیشتر دستگاه های فلزیاب خارجی؛ به همین دلیل ما اعتقاد بر استفاده از دستگاه های فلزیاب ایرانی؛ در خاک ایران را داریم. چرا که آن ها سازگاری کامل را داشته و توانایی ارائه کاوشی حرفه ای  با نهایت عملکرد و قدرت خود را دارند.

آشنایی با بهترین دستگاه های فلزیاب ایرانی

  • فلزیاب ایرانی AUR 370
  • RICHEL M-40
  • AJM 13300
  • SNM
  • AJM BUGLE
  • TORNADO
  • DMF-Y
  • ZICCO X1

09917579030

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا