مقالات فلزیاب

طلایاب ارزان حرفه ای

خرید طلایاب ارزان حرفه ای

با سلام به شما عزیزان امروز قصد داریم به شما یک طلایاب ارزان قیمت و حرفه ای را معرفی کنیم. این طلایاب قدرتمند با بهترین کیفیت و قوی ترین سیستم های بروز دنیا طراحی و ساخته شده است. کمپانی تولید فلزیاب آی کا پی وی؛ یکی از برترین فعالان این عرصه می باشد که در پس هر محصول آن؛  سالها تلاش و تحقیق مهندسان نهفته است. همواره کاوشگرانی که با استفاده از محصولات این کمپانی اقدام به کاوش کرده اند، به راحتی توانسته اند به تمامی اهداف خود دست یابند. راز موفقیت این کمپانی، متریال با کیفیت، سیستم های بروز و سازگار با اقلیم ایران می باشد.

طلایاب ارزان حرفه ای

فلزیاب AUR 370؛ این دستگاه فلزیاب یکی از قوی ترین و حرفه ای ترین فلزیاب هایی می باشد که دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد. همان طور که می دانید؛ در کشور ما یکی از مهمترین ملاک ها و معیار های خرید فلزیاب؛ قیمت آن می باشد. از این رو خرید یک فلزیاب خوب که دارای قیمت پایین و خوبی می باشد؛ از اولویت هر کاوشگری می باشد.

طلایاب ارزان حرفه ای
طلایاب ارزان حرفه ای

به همین دلیل نیز این فلزیاب یکی از محبوب ترین فلزیاب ها در میان انبوه زیادی از انواع دستگاه های فلزیاب ایرانی و خارجی می باشد. قابلیت های متعدد و گوناگونی برای این دستگاه طراحی و تعبیه شده است که استفاده از آن را در هر شرایطی و با هر هدفی آسان و عملی می کند. در طراحی این دستگاه فلزیاب از سه نوع سیستم کاوش و ردیابی اهداف بکار گرفته شده است. سیستم های بوقی؛ سیستم های آنتی و سیستم تصویری؛ سیستم هایی می باشد که کاوشگر با استفاده از آنها می تواند کاوشی بی نظیر و لذت بخش را تجربه کند.

ویژگی های عمق زنی فلزیاب AUR 370

در سطر های بالا به قابلیت های ویژه این دستگاه اشاره کردیم. در این بخش به شما تعدادی از آن ها را بیان و معرفی خواهیم کرد. همان طور که خواندید، این فلزیاب از سه سیستم بوقی، آنتنی و تصویری به صورت مکمل طراحی و ساخته شده است. این دستگاه در این سیستم ها به ترتیب توانایی نفوذ در عمق های 6، 8 و 6 متر را دارا می باشد. با توجه به این نکته که تمامی اطلاعات و میزان عمق کاوشی که برای تمامی دستگاه های فلزیاب از سوی فروشندگان اعلام می شود؛ تماما به صورت مطلوب می باشد( در بهترین حالت و مطلوب ترین حالت) میزان متراژی که برای این دستگاه اعلام شده است؛ حتی با کسر حالت مطلوب نیز؛ بسیار راضی کننده و پاسخگو خواهد بود. از این رو خرید این محصول از سوی ما به صورت صد درصد توصیه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا