مقالات فلزیاب

ردیاب گنج ایرانی

ردیاب گنج ایرانی

همانطور که در ابتدای این مقاله مشخص می باشد موضوع آن ردیاب گنج ایرانی می باشد. در این مقاله میخواهیم راجع به دفینه یابی در ایران و استفاده از دستگاه های طلایاب و فلزیاب ایرانی با شما صحبت کنیم و در انتها یکی از بهترین و برترین فلزیاب های موجود در بازارهای داخلی را به شما معرفی کنیم. همانطور که می دانید دفینه های ایران در عمق بالای قرار دارند و برای دستیابی به آنها به طور قطع باید از دستگاه های فلزیاب حرفه ‌ای که قادر باشند تا عمق بالایی را کاوش کنند استفاده کرد.

ردیاب گنج ایرانی
ردیاب گنج ایرانی

این روزها کمپانی های زیادی در در تمام جهان در این صنعت و عرصه فعال بوده و روزانه تعداد بیشماری از انواع مدل ها و برند های گوناگون را وارد بازار می کنند. کشور ایران نیز همانند سایر کشورهای جهان دارای کمپانی های متعددی در این زمینه می باشد. کشور ایران به دلیل دارا بودن تمدن بسیار کهن دارای گنجینه های زیادی می باشد به همین دلیل نیز می توان گفت به عنوان یکی از پرده این ترین یا دفینه خیز ترین کشورهای جهان می توان از آن یاد کرد. از همین رو  کاوش زیادی در آن صورت می‌ گیرد.

ردیاب گنج ایرانی

همانطور که در بالا گفتیم کشور ایران دارای تمدن بسیار کهن می ‌باشد. پیش در مقاله راجع به عمق کاوش فلزیاب با شما صحبت کرده بودیم که میتوانید با کلیک بر اینجا آن را مطالعه فرمایید. از این رو نیز دفینه های آن در عمق بسیار بالایی قرار دارد. به همین دلیل کشور ایران سایر همانند کشورهای نو ظهور قادر نیستند تا با دستگاه های فلزیاب ای که از سیستم های دفینه یابی ‏وی ال اف استفاده می کنند؛ بهره ببرند.

از این رو کارشناسان و کمپانی های فعال در این عرصه؛ تصمیم به خلق یک سیستم جدید گرفتند. که از پس عمق بالای دفینه های ایران بر آید. نام این سیستم همان طور که امروزه همه ما با آن آشنا هستیم سیستم کاوش پالسی یا فلزیاب پالسی می باشد. یکی از قوی ترین مشخصه های این سیستم همانطور که می توان حدس زد؛ عمق کاوش بالای آن بود. به همین دلیل این سیستم بسیار مناسب و و متناسب با شرایط دفینه یابی و کاوش در ایران می باشد. حال که با دلایل استفاده از سیستم پالسی در ایران آشنا شدید؛ یکی از برترین و قوی ترین فلزیاب های پالسی موجود در ایران را؛ به شما معرفی خواهیم کرد؛ در ادامه با ما همراه باشید.

فلزیاب ای یو آر

این فلزیاب حرفه ای ساخت کمپانی iptv می باشد. این دستگاه با استفاده از سیستم مکمل پرقدرت که متشکل از سیستم بوقی پالسی؛ آنتن راداری و اسکنر مگنومتر تصویری میباشد طراحی و ساخته شده است. اجتماع این سیستم ها در کنار یکدیگر یک فلزیاب پرقدرت و حرفه‌ای را طراحی و خلق ساخت است که؛ قادر است تا عمق بالایی است زمین را؛ در هر شرایطی چه زمینهای سخت و سنگلاخی؛ چه بیابان ها و زمین های معدنی کشاورزی؛ و یا جنگل ها و در هر شرایط آب و هوایی و شرایط جوی؛ همانند؛ باران و برف و سرمای زیاد و یا گرمای بالا به راحتی کاوش کرده و انواع اهداف شما را با تفکیک نوع آن ردیابی و شناسایی و سنس کند. این فلزیاب صرفاً برای دستیابی کاوشگران به اهداف دست نیافتنی و سخت موجود در ایران و یا به زبان ساده تر؛ برای موفقیت طراحی شده است.

اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09917579030 در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا