مقالات فلزیاب

ردیاب جیوه ای دستگاهی ارزان برای گنج یابی

ردیاب جیوه ای دستگاهی ارزان برای گنج یابی

در پست های قبلی در مورد ردیاب گنج یابی و نحوه کار با ردیاب گنج یابی توضیحات کاملی را برای علاقه مندان به این حوزه ارائه داده ایم. استفاده از ردیاب های گنج یابی قدمتی بسیار کهن دارد و دقیقا معلوم نیست که انسان ها از چه زمانی شروع به استفاده از اصول دازینگ برای کشف دفینه و گنج کرده اند اما شواهد تاریخی به دست آمده در نقاط مختلف دنیا حاکی از آن است که استفاده از این اصول سابقه ای چندین هزار ساله دارد. به صورت کلی ردیاب جیوه ای دستگاهی ساده متشکل از دو دسته ردیاب می باشد که توسط میله های واسطه به یکدیگر وصل شده اند. در برخی از مدلهای پیشرفته تر این دسته ها توسط کابل به یک ردیاب الکترونیکی وصل شده و فرکانس فلزات را دریافت می کند که باعث می شود فلزات مدفون را با دقت بیشتر ردیابی کند.

ردیاب جیوه ای
ردیاب جیوه ای

جیوه قرمز در ردیاب ها

باور بر این است که استفاده از فلز جیوه در ردیاب جیوه ای باعث افزایش دقت این دستگاه می شود. برخی این افزایش دقت را با ماهیت فلز جیوه مربوط می‌دانند و بر این باور هستند که این فلز توانایی جذب فرکانس های مغناطیسی گنج را دارد. برخی از فروشندگان برای فروش ردیاب های جیوه ای خود اظهار می دارند که جیوه استفاده شده در این دستگاه ها جیوه قرمز می باشد حال آنکه چیزی به نام جیوه قرمز وجود خارجی نداشته و شگردی جهت کلاهبرداری و فروش دستگاه های تقلبی است.

بهترین ردیاب فرکانسی و جیوه ای

از آنجا که بسیاری از افراد بدون داشتن دانش کافی اقدام به ساخت ردیاب های جیوه ای و فروش آنها در بازار می‌کنند باید دقت کافی را در هنگام خرید به خرج دهید. ساخت ردیاب جیوه ای دارای قوانین و مشخصات خاص خود است. به دست آوردن نتایج موفقیت آمیز تا حد بسیار زیادی در گروه نحوه ساخت این ردیاب ها می باشد. کارشناسان ما با داشتن بیش از چندین دهه سابقه در ساخت انواع ردیاب دو نفره و تک نفره جیوه ای اقدام به تولید این دستگاه ها با بالاترین کیفیت کرده و میتوانید با یک تماس آنها را با نازلترین قیمت تهیه کنید.

آدرس فروشگاه ردیاب جیوه ای : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱

شماره های تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰  –  ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا