مقالات فلزیاب

ردیابی گنج

ردیابی گنج

با سلام به کاوشگران و بازدید کنندگان سایت آی آر دیتکتینگ، همانطور که می دانید فلزیاب ها دارای انواع و مدل های مختلفی می باشند و به طبع دارای عملکرد و کاربرد های متفاوتی می باشند. در کشور ما به دلیل ازدیاد دفینه و معادن سنگ های قیمتی و معادن طلا، از این دستگاه ها به جهت دفینه یابی و ردیابی گنج استفاده می شود.

ردیابی گنج
ردیابی گنج

به منظور انجام صحیح هر کاری و یا به نتیجه رسیدن در هر کاری باید اقدامات خاص آن کار با دقت انجام شود در غیر این صورت به نتیجه دلخواه نخواهید رسید. گنج یابی نیز به همین صورت می باشد، آشنایی به نماد های مختلف دفینه یابی، تبحر و تجربه کافی در استفاده از فلزیاب و در نهایت داشتن یک فلزیاب حرفه ای و قوی نیز از الزامات این عرصه می باشد. یکی از سیستم هایی که باعث موفقیت بسیاری از کاوشگران شده است سیستم فلزیابی آنتن راداری می باشد. با ما بقا بررسی این مهم همراه باشید.

ردیابی گنج با فلزیاب آنتنی :

همانطور که در بالا اشاره شد سیستم های مختلفی در این عرصه تولید شده اند که یکی از مهم ترین آن ها فلزیاب  های آنتن راداری می باشد که هدف اصلی ما در این مقاله نیز همین سیستم ها می باشد. فلزیاب های آنتنی توانایی کشف  اهداف مختلف در اعماق مختلف و شناسایی و ردیابی انواع اهداف را دارا می باشد. خاصیت مهم فلزیاب های آنتنی توانایی نفوذ به اعماق بالا می باشد که در دفینه یابی بسیار مهم می باشد. اما زمانی که این سیستم در کنار سیستم های دیگر همانند سیستم نقطه زن به صورت فلزیاب مکمل بکار رود، دارای قدرت بسیار بیشتری خواهد بود.

معرفی برخی از مهم ترین و قوی ترین سیستم های ردیابی

  • فلزیاب آنتنی TOMAS-S-3
  • فلزیاب آنتنی GOLDEN WIN
  • فلزیاب آنتنی DERAK 102
  • فلزیاب آنتنی AJM 13300
  • فلزیاب آنتنی PV IMAGING

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا