مقالات فلزیاب

دفینه یابی با گنج یاب

دفینه یابی با گنج یاب

دفینه یابی یکی از رایج ترین فعالیت های درآمد زا و سرگرم کننده در سراسر جهان می باشد. افراد زیادی به دلیل سود زیادی که می تواند در این عرصه وجود داشته باشد؛ وارد آن می شوند. برای دفینه یابی و به منظور موفقیت در آن حتما باید از دستگاه های گنج یاب استفاده کرد. انتخاب و خرید یک دستگاه فلزیاب خوب؛ نیازمند کسب تجربه زیادی می باشد. اما به دلیل این که اغلب کاوشگران دارای تجربه پایینی می باشند؛ بهترین راهی که وجود دارد؛ مراجعه به مراکز مشاوره معتبر می باشد.

دفینه یابی با گنج یاب
دفینه یابی با گنج یاب

دفینه یابی با چه گنج یابی موفقیت آمیز خواهد بود؟

معیار ها و ملاک های زیادی برای انتخاب و خرید یک دستگاه خوب فلزیاب؛ در اینترنت مشاهده می شود. اما شما با رعایت کردن تنها دو مورد تا حد زیادی موفقیت خود را افزایش خواهید داد.

مورد اول انتخاب و خرید یک دستگاه گنج یاب با سیستم کاوش پالسی می باشد. طبق اطلاعاتی که وجود دارد؛ دفینه های موجود در کشور در اعماق بالایی قرار دارند. از این رو باید از دستگاه هایی استفاده کرد که؛ عمق کاوش بالایی دارند. دلیل توصیه استفاده از این سیستم؛ توانایی بالای آن در دستیابی به اعماق بالا می باشد. دستگاه های ساخته شده بر پایه این سیستم علاوه بر این که دارای ثبات و عملکردی مناسب می باشند. دارای عمق کاوش بالایی نیز می باشند. به صورتی که در شرایط مساعد حتی تا 20 متر را نیز؛ کاوش خواهند کرد.

مورد دومی که باید رعایت شود. این است که انتخاب دستگاه باید بر اساس نیاز ها؛ و مطابق با نوع هدف و نوع خاک منطقه صورت گیرد. انتخاب و خرید یک دستگاه سازگار با محیط و اهداف می تواند تا حد زیادی در موفقیت تاثیر گذار باشد. این در حالیست که در صورت استفاده از یک دستگاه نا سازگار با اهدافتان؛ نتیجه مثبتی در انتظارتان نخواهد بود.

برخی از قوی ترین دستگاه های گنجیاب

  • گنجیاب ZICCO X2
  • گنجیاب ANTARES IMAGING
  • گنجیاب AUR 370
  • گنجیاب LEOPARD 1000
  • گنجیاب TACHAR T1

آشنایی با دستگاه فلزیاب ANTARES IMAGING

این دستگاه فلزیاب؛ یک دستگاه مکمل می باشد که با استفاده از دو سیستم حرفه ای و کاربردی بوقی تصویری؛ طراحی و ساخته شده است. این دستگاه از جدید ترین سیستم های دفینه یابی طراحی شده است و به دلیل استفاده از دو سیستم کاوش به صورت همزمان؛ درصد موفقیت افرادی که از این دستگاه گنج یاب استفاده می کنند؛ تا حد زیادی افزایش یافته است. این فلزیاب ایرانی دارای عمق کاوشی معادل 10 متر را دارا می باشد. همچنین این فلزیاب با گارانتی 1 ساله و پشتیبانی 10 ساله به فروش میرسد که در نوع خود کم نظیر می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا