مقالات فلزیاب

دفینه یابی با فلزیاب

دفینه یابی با فلزیاب

کاوشگران و گنج جویان زیادی در سراسر جهان بر این باورند که تنها با مراجعه به یک مرکز فروش فلزیاب می توانند؛ یک دستگاه فلزیاب تهیه کرده و به کاوش بپردازند. عقیده ای که این دسته از افراد بر آن پایبندند؛ این است که می توانند با استفاده از یک فلزیاب به خواسته ها و رویا های خود دست یابند. اما نکته ای که کمتر کسی بدان اهمیت لازم را می دهد؛ این است که دفینه یابی با استفاده از دستگاه فلزیاب؛ دارای ابعاد مختلفی می باشد که به عنوان نمونه؛ تنها بخش خرید آن دارای نکات و موارد زیادی می باشد.

دفینه یابی با فلزیاب
دفینه یابی با فلزیاب

دفینه یابی با فلزیاب

یکی از اولین قدم ها در هر کاوشی و هر موفقیتی؛ خرید فلزیاب؛ که در واقع همان اولین مرحله می باشد؛ می باشد.  در زمان خرید یک گنج یاب باید به نکات زیادی توجه کرده و موارد زیادی را مد نظر قرار داد. در ابتدا کاوشگر باید نوع جنس اهداف را به خوبی شناحته و ویژگی های هر یک را به دقت مطالعه کرده باشد. در قدم های بعدی باید سیستم های فلزیاب ها را شناخته و ویژگی ها و قابلیت ها و مورد استفاده هر یک را به دقت مطالعه کند.

شاید این سوال به وجود آید که دانستن ویژگی سیستم های فلزیابی چه کمکی می تواند به؛ گنج یابی هر فرد داشته باشد. پاسخ این سوال می تواند نقش مهمی را در؛ نتیجه کاوش داشته باشد. حال آن که می توان به راحتی با مراجعه به یک فروشگاه فلزیاب؛ یک دستگاه خوب خریداری کرد. در پاسخ باید بگوییم که بازار این روز های دستگاه های فلزیاب؛ دارای شلوغی های زیادی می باشد. به همین دلیل فروش کمپانی های بی کیفیت بسیار کاهش یافته است.

از این رو؛ توسط فروش سیستم های ضعیف به جای سیستم های قوی با قیمت های بالا تر؛ سعی بر جبران خسارات خود و افزایش فروش خود دارند. از همین رو؛ تنها در صورت شناخت فلزیاب ها از سوی شما؛ قادر خواهید بود تا از این کلاه برداری جلوگیری به عمل آورید.

برخی از سیستم های قوی و حرفه ای

  • فلزیاب COBRA ION،
  • فلزیاب ANTARES،
  • فلزیاب AUR 370،
  • فلزیاب ANTARES IMAGING،
  • فلزیاب TACHAR T1،
  • فلزیاب HOXNE PLUS

 

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا