مقالات فلزیاب

دفینه و طلایاب

دفینه و طلایاب

در این مقاله می خواهیم به دستگاه های دفینه یاب ها و طلایاب ها بپردازیم. در ادامه فارغ از مباحث پیش رو؛ تعدادی از برترین دستگاه های گنج یاب و فلزیاب را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

به طور حتم به خوبی از موقعیت دفینه ها و گنجینه ها در کشور ما و در سراسر جهان آگاه می باشید. امروزه با افزایش ارزش طلا؛ دفینه ها و گنجینه ها نیز با افزایش قیمت چند برابری رو به رو شده اند. از این رو گنج یابی این روز ها به یکی از پر طرفدار ترین فعالیت هایی می باشد که وجود دارد. به خوبی همه ما از تاثیرات و الزامات وجود دستگاه های فلزیاب در دستیابی به این اهداف مطلع می باشیم. وجود یک دستگاه فلزیاب اصل می تواند تاثیرات مثبت زیادی در این زمینه داشته باشد. اما کاوشگر باید دقت زیادی قبل از خرید فلزیاب و پس از آن به نحوه عملکرد دستگاه داشته باشد.

دفینه و طلایاب
دفینه و طلایاب

برخی از دستگاه های دفینه و طلایاب

  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب ANTARES
  • طلایاب ZICCO X2
  • طلایاب MobiFuture
  • گنج یاب RICHEL M-40
  • گنجیاب AUR 370
  • گنج یاب KOMATSU A-U-2
  • طلایاب ANTARES IMAGING

دفینه یاب ها چه تفاوتی با سایر فلزیاب ها دارند؟

همان طور که می دانید در بازار دستگاه های زیادی وجود دارد. این ابزار ها با نام های زیادی همانند دفینه یاب؛ گنج یاب؛ طلایاب و یا فلزیاب ها در بازار وجود دارند. اگر بخواهیم به طور دقیق بیان کنیم باید در نظر داشته باشید که نمی توان این دستگاه ها را با نام آنها شناسایی کرد. چرا که یک فلزیاب می تواند دارای قابلیت های دفینه یابی باشد. برای پی بردن به این موضوع باید تنها قابلیت های دستگاه را  در نظر داشته باشید.  از ابزار ها و دستگاه هایی که دارای قابلیت تفکیک می باشند؛ می توان به عنوان یک دستگاه گنج یاب در کاوش های خود استفاده کرد.

فلزیاب ها را از کجا و تحت چه شرایطی خریداری کنیم؟

با توجه به قیمت بالای این دستگاه ها و حساسیت های زیادی که در آن وجود دارد. پیشنهاد ما به شما برای خرید فلزیاب؛ مراجعه به مراکز معتبر نظیر کمپانی آی کا پی وی در نمایندگی فلزیاب شیراز. و استفاده و خرید از دستگاه های فلزیاب اصل به همراه گارانتی می باشد. گارانتی دستگاه دارای اهمیت زیادی می باشد. چرا که شرایط سخت و محیط های سخت کاوش؛ باعث خرابی های زودرس دستگاه ها می شود. از این رو در صورت داشتن گارانتی به راحتی می توانید از خدمات آن به صورت رایگان و بدون صرف هزینه های اضافی بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا