مقالات فلزیاب

دستگاه گنج یاب خارجی

دستگاه گنج یاب خارجی

در این مقاله می خواهیم در رابطه با دستگاه های گنج یاب خارجی؛ با شما صحبت کنیم و یک مرکز معتبر فروش فلزیاب خارجی را به شما دوستان معرفی کنیم. همانطور که می دانید در دستگاههای فلزیاب یکی از اصلی ترین ابزارهای مورد نیاز در دفینه یابی و گنج یابی می باشد. اگر اطلاعاتی در رابطه با تاریخچه فلزیاب و دستگاه های فلزیاب داشته باشید؛ می دانید که اولین فلزیاب برای خارج کردن گلوله ای که به بدن رییس‌ جمهور آمریکا اصابت کرده بود ساخته شد. به همین دلیل رسماً این تکنولوژی؛ یک تکنولوژی خارجی می باشد. به همین دلیل همواره کاوشگران ایرانی بر این باورند که؛ دستگاه های فلزیاب خارجی؛ از فلزیاب ایرانی قوی تر می باشد. بررسی این موضوع همراه باشید.

دستگاه گنج یاب خارجی
دستگاه گنج یاب خارجی

دستگاه گنج یاب خارجی یا ایرانی

دستگاه های خارجی؛ بسیار زیادی پیشرفته می باشند؛ و پیشرفت در این صنعت نیز؛ همانند سایر عرصه ها به صورت روز افزون می باشد. اما نکته ‌ای که کاوشگران ایرانی به آن توجه نمی کنند؛ این موضوع می باشد که گنج هایی که در خارج از ایران وجود دارد؛ به دلیل پیشینه کم آن کشورها؛ در سطح های بالایی خاک و در اعماق پایینی قرار دارند. به همین دلیل؛ تکنولوژی آنها در ساخت دستگاه های فلزیاب خود از آن استفاده می کنند؛ وی ال اف نام دارد. این سیستم توانایی تفکیک‌ پذیری خوبی دارند اما در مقابل؛ دارای عمق کاوش کمی (نهایتا 1/5 متر) میباشند. به همین دلیل استفاده از این سیستم در کشور ما؛ غلط بوده و کاوشگر را به نتیجه دلخواه نخواهند رساند.

از این رو کارشناسان کشور ما؛ از سیستم های پالسی ساخت دستگاه های خود استفاده می کنند. این سیستم دارای قدرت تفکیک پذیری کمتری(اندک) نسبت به سیستم های خارجی دارد؛ اما دارای قدرت نفوذ و عمق زنی بسیار بالاتری می ‌باشد که در صورت استفاده از؛ متریال خوب و یک دستگاه فلزیاب با کیفیت؛ می تواند تا عمق ۳۰ متری زمین را کاوش کند.

خرید فلزیاب خارجی

از این رو با توجه به مطالب ذکر شده در بالا؛ توصیه ما به شما خرید و استفاده از فلزیاب های تولیدی کمپانی آی کا پی وی می باشد. چرا که این مجموعه؛ دستگاههای خود را؛ با قطعات با کیفیت خارجی و آلمانی و با تکنولوژی پالسی تولید و عرضه می کنند. به همین دلیل دارای بالاترین راندمان عملکردی ممکن می باشد.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا