مقالات فلزیاب

دستگاه گنج یاب ایرانی

دستگاه گنج یاب ایرانی

در این مقاله می خواهیم به شما عزیزان یکی از برترین دستگاه های گنج یاب ایرانی را معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید. در این مقاله شما عزیزان با دستگاه TACHAR T1 و قابلیت های ویژه ای که این دستگاه دارد؛ آشنا خواهید شد. دلیل انتخاب این دستگاه برای معرفی به شما دوستان؛ قابلیت های ویژه ای می باشد که این دستگاه دارد. چرا که کاوشگران زیادی با تکیه بر همین قابلیت ها و ویژگی ها توانسته اند؛ به اهداف خود دست یابند و به آرزوی خود برسند.

کارشناسان ما همواره بر این موضوع اصرار داشته اند که حتما از دستگاه های فلزیاب ایرانی استفاده کنند. چرا که به دلیل استفاده از سیستم های کاوش وی ال اف؛ فلزیاب خارجی دارای عملکرد مناسب و خوبی در کشور ایران نمی باشند. طی بررسی ها و ارزیابی های زیادی که کارشناسان ما انجام داده اند؛ حتی ضعیف ترین سیستم های ایرانی نیز از قوی ترین آن ها؛ عملکرد مناسب تر و بهتری را داشته اند.

دستگاه گنج یاب ایرانی
دستگاه گنج یاب ایرانی

دستگاه گنج یاب ایرانی TACHAR T1

این فلزیاب پالسی با جای دادن چندین سیستم حرفه ای کاوش در دل خود؛ یکی از مهم ترین عاملین موفقیت بسیاری از کاوشگران ایرانی شده است. این دستگاه فلزیاب حرفه ای؛ با استفاده لوپ قدرتمندی که دارد؛ به راحتی می تواند تا اعماق بالایی نفوذ کرده و عمق هدف را نیز مشخص کند. سیستم تفکیک و جداسازی فلزات با ارزش از بی ارزش در این دستگاه فلزیاب بسیار بهینه شده است؛ از همین رو به راحتی می تواند در امکان دارای املاح همانند زمین های کشاورزی به کاوش پرداخته و اهداف را مشخص کند.

یکی دیگر از نقاط قوت این دستگاه؛ تصویری بودن آن می باشد. این فلزیاب تصویری با استفاده از سنسور مگنومتر اقدام به کاوش می کند که؛ یکی از قوی ترین سنسور های تصویر برداری در جهان می باشد. این دستگاه فلزیاب از کویل های مختلف پشتیبانی کرده و در انواع زمین ها و عمق ها به راحتی می تواند اهداف تعیین شده را مشخص نماید.

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا