مقالات فلزیاب

دستگاه گنجیاب و فلزیاب

دستگاه گنجیاب و فلزیاب

برای خرید انواع دستگاه های گنجیاب و فلزیاب؛ بسیاری از کاوشگران به خراج از کشور سفر کرده و یا اقدام به خرید فلزیاب های خارجی می کنند. این در حالی می باشد که؛ دستگاه های داخلی و فلزیاب های ایرانی دارای قابلیت و عملکرد به مراتب بهتر از دستگاه های خارجی می باشد. این موضوع به دلیل وابستگی زیادی می باشد که دستگاه های فلزیاب به شرایط اقلیمی کشور سازنده دارد. از این رو استفاده از دستگاه های فلزیاب هر کشور و منطقه؛ برای کاوش در همان محیط؛ مناسب تر و بهتر خواهد بود.

دستگاه گنجیاب و فلزیاب
دستگاه گنجیاب و فلزیاب

فلزیاب ها دستگاه های حساسی می باشند که با ظرافت خاصی طراحی و ساخته می شود. به همین دلیل علاوه بر این که باید به کشور سازنده دستگاه های فلزیاب دقت داشته باشید؛ حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که؛ کمپانی تولید کننده دارای تخصص و تجربه کافی در این عرصه می باشد.

انواع دستگاه گنجیاب و فلزیاب

ظهور دستگاه های فلزیاب باعث شده است تا؛ این ابزار ها کمک زیادی به گنج یابی و دفینه یابی داشته باشد. هرچند این ابزار ها قابلیت های زیادی دارند؛ اما همچنان پس از گذشت سال های بسیار؛ دفینه یابی و گنج یابی را؛ می توان مهم ترین استفاده و کاربرد این ابزار ها دانست. سیستم های مختلفی برای دستگاه های فلزیاب طراحی و ساخته شده است. از انواع آنها می توان به :

سیستم کاوش بوقی؛ سیستم کاوش پالسی؛ یون یاب ها؛ سیستم های ردیاب؛ گنج یاب های تصویری؛ سیستم های آنتنی؛ سیستم های کاوش نقطه زن و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

کاربرد هر دستگاه و هر سیستم در نقطه ها و شرایط های مختلف مشخص می شود. این ابزار ها در نقاط مختلف؛ و در ردیابی اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. وجود هر یک از این دستگاه ها در زمان های مختلف می تواند بسیار موثر واقع شود. البته زمان هایی به وجود می آیند که استفاده از چند دستگاه به صورت همزمان؛ می تواند درصد موفقیت را تا حد زیادی افزایش دهد. به همین علت نیز؛ دستگاه های فلزیاب مکمل برای برطرف کردن این نیاز ها طراحی و ساخته شده است.

دستگاه گنجیاب و فلزیاب
دستگاه گنجیاب و فلزیاب

برخی از انواع سیستم های کاوش قدرتمند ایرانی

  • فلزیاب AUR 370 PLUS
  • فلزیاب ANTARES IMAGING
  • فلزیاب HS366
  • فلزیاب TACHAR T1
  • فلزیاب RICHEL M-40
  • فلزیاب HUYGENS SUPER SENSOR
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب ZICCO X2

نحوه خرید فلزیاب

در بالا با برخی از سیستم های ردیاب دفینه و گنج یاب های قدرتمند ایرانی آشنا شدید. علاقه مندان به استفاده از این دستگاه ها می توانند برای مشاهده لیست کامل این ابزار ها اینجا را کلیک کنند. همچنین می توانید با شماره های موجود در انتهای مقاله با کارشناسان ما در ارتباط باشید و با دریافت مشاوره و نیازمندی های خرید بهترین فلزیاب و مناسب ترین آنها؛ برای خود؛ قوی ترین و برترین ها را برای خود خریداری نمایید. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. مجموعه مشاوره و فروش فلزیاب آی کا پی وی با گردآوری کادری متخصص و مجرب؛ آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز های شما کاوشگران عزیز خواهند بود. در نظر داشته باشید تنها راه ارتباطی شما عزیزان با این مجموعه از طریق شماره تلفن های موجود در همین مقاله می باشد.

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا