مقالات فلزیاب

دستگاه گنجیاب تصویری

دستگاه گنجیاب تصویری

هدف ما از انتشار این مقاله؛ آشنایی شما با یکی از بهترین دستگاه های گنجیاب تصویری ایرانی می باشد که؛ دارای قابلیت های زیادی در زمینه کشف و ردیابی اهداف؛ ارزشمند عتیقه و گنجینه های باستانی دارد؛ توانسته کاوشگران زیادی را به موفقیت برساند. گنج یاب و فلزیاب تصویری TESLA SCAN 152 یکی از برترین دستگاه های ساخته شده در سال 2020 می باشد که؛ علیرغم استفاده و بکار گیری از بهترین سیستم ها و جدید ترین تکنولوژی ها؛ دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد. دلیل این قیمت پایین و مناسب نیز استفاده  و بهره بری از مهندسین و متریال ایرانی می باشد.

دستگاه گنجیاب تصویری
دستگاه گنجیاب تصویری

دستگاه گنجیاب تصویری

یکی از ویژگی هایی که باعث شده است تا؛ این فلزیاب در مدت زمان کوتاهی؛ به اوج شهرت دست پیدا کند؛ استفاده از قوی ترین و جدید ترین سنسور های تصویری مگنومتر می باشد. استفاده از این سنسور ها اگرچه بنظر موردی دارای اهمیت نه چندان زیادی می باشد؛ اما نقش پر رنگ و مهمی را ایفا می کنند. سنسور های مگنومتر از قوی ترین و برترین سنسور های تصویر برداری بکار رفته در ساخت دستگاه های فلزیاب می باشد.

استفاده از این سنسور ها به دستگاه های فلزیاب اجازه تصویری برداری با بالاترین کیفیت ممکن را می دهد. از طرفی به دلیل توانایی بالای این سنسور ها در نفوذ به عمق های بالا؛ امکان ردیابی هر هدفی در اعماق بالا نیز مهیا و ممکن شده است.

همان طور که می دانید؛ یکی از مهم تربن نکات و قابلیت هایی که باید در خرید سیستم های تصویری به آنها اهمیت زیادی داد؛ کیفیت ارائه تصاویر می باشد. چرا که در صورت کیفیت پایین آنها؛ جزئیات و نکات ریز و کلیدی همانند؛ موانع موجود آنگونه که باید مشخص و نمایان نخواهد شد؛ به همین صورت ممکن است دسترسی به هدف به طور کلی از بین رود.

مشاوره خرید فلزیاب

اگر شما نیز قصد دارید تا یک کاوش حرفه ای و لذت بخش را تجربه کنید؛ بهتر است تا با برترین تیم مشاورین این عرصه مشورت کرده و راهنمایی دریافت کنید. چرا که تنها با مشاوره و دریافت راهکار های دقیق؛ می توان یک فلزیاب مناسب و گنج یاب حرفه ای خریداری کرده و در کاوش موفق بود. با ما در تماس باشید.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا