مقالات فلزیاب

دستگاه گنجیاب بوقی

دستگاه گنجیاب بوقی

دستگاه های گنجیاب و فلزیاب هایی که از سیستم های بوقی بهره می برند؛ دارای قابلیت های بسیار مهمی می باشند. این سیستم ها دارای سازگاری و قدرت تطبیق بالایی با انواع مناطق می باشند. از این رو می توان از دستگاه هایی که بر پایه این سیستم طراحی شده اند؛ به عنوان ابزار هایی مناسب کاوش در هر نقطه ای یاد کرد. یکی از مهم ترین قابلیت ها و ویژگی هایی که این دستگاه ها دارند؛ توانایی نفوذ به اعماق بالا و عمق کاوش بالایی می باشد که دارند. از این رو این سیستم؛ به دلیل عمق بالای اهداف؛ بسیار مناسب کاوش و ردیابی فلزات در کشور ایران می باشد.

برخی از قوی ترین دستگاه های گنجیاب بوقی

  • گنج یاب COBRA XS
  • گنج یاب ANTARES
  • گنج یاب AJM BUGLE
  • گنج یاب TORNADO
  • گنج یاب DERAK 101

خرید و استفاده از یک دستگاه گنج یاب حرفه ای در کاوش می تواند تا حد زیادی روند کاوش و نتیجه آن را تحت شعاع قرار دهد. سیستم های جدید؛ با ترکیب تکنولوژی های روز؛ باعث خلق دستگاه هایی قدرتمند شده است که دیگر مشکلات و سختی هایی که در گذشته کاوشگران با آنها رو به رو بودند؛ وجود ندارد. امروزه حتی افراد مبتدی نیز به راحتی می توانند صرفا با خرید یک دستگاه خوب و با کیفیت؛ به دفینه یابی بپردازند. ورود به این عرصه در گذشته زمان زیاد که گاها تا سال ها نیز به طول می انجامید؛ سرمایه زیاد؛ وقت زیاد و تجربه زیادی را می طلبید. اما امروزه به لطف تکنولوژی دیگر این سختی ها و مشکلات وجود ندارد.

دستگاه گنجیاب بوقی
دستگاه گنجیاب بوقی

اثرات کاوش با تمرین کافی

یکی از مهم ترین و موثر ترین موارد در کاوش؛ تمرین کافی و کسب تسلط کافی نسبت به دستگاه می باشد. کاوش بدون تمرین لازم؛ همانند رانندگی بدون داشتن گواهینامه و داشتن تسلط بر رانندگی خواهد بود. بدون شک در این صورت؛ تجربه خوشایندی را نخواهید داشت. کاوش گنج و دفینه نیز به همین صورت می باشد. بخش مهمی از کاوش را؛ یک دستگاه فلزیاب خوب دربر می گیرد. اما بخش مهم دیگری نیز در این فعالیت وجود دارد که؛ تسلط کاوشگر به دستگاه خواهد بود. چرا که حتی در صورت استفاده از حرفه ای ترین دستگاه فلزیاب نیز؛ در صورت عدم تسلط کافی؛ تلاش شما به نتیجه رضایت بخشی منجر نخواهد شد.

نکته :

نکته مهم و موثر دیگری که در مورد این موضوع وجود دارد؛ این است که بخش مهم و موثر دیگری را نیز؛ کمپانی فروشنده و مشاور؛ بر عهده دارد. باید در این بخش توجه و دقت کافی داشته باشید. چرا که خرید یک فلزیاب خوب و معتبر؛ از یک مکان معتبر امکان پذیر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا