مقالات فلزیاب

دستگاه گنجیاب ایرانی اصل

دستگاه گنجیاب ایرانی اصل

بدون شک همه کاوشگران مشتاق استفاده از یک دستگاه گنجیاب ایرانی اصل می باشند. کاوشگران حرفه ای که از قابلیت ها و ویژگی های دستگاه های اورجینال مطلع می باشند؛ تحت هیچ شرایطی در زمان وجود آنها؛ به استفاده از یک فلزیاب فیک و یا ناشناخته رضایت نخواهند داد. مزیتی که سیستم های کاوش ایرانی دارند. در درجه اول؛ قابلیت سازگاری بالای آنها می باشند. این دستگاه ها به دلیل طراحی و ساخته شدن برای کاوش در این اقلیم؛ از عملکرد با ثبات بسیاری برخوردار می باشند. البته تمامی مزیت خرید و استفاده از دستگاه های ایرانی این موضوع نمی باشد. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.

قابلیت های دستگاه گنجیاب ایرانی اصل

استفاده از دستگاه های گنج یاب با هر نوع و ویژگی؛ موجب تجربه کاوشی حرفه ای و موفقیت آمیز خواهد شد. در بازار انواع دستگاه ها با قابلیت های مختلف وجود دارد. در اغلب موارد؛ مهم ترین ملاک خرید یک فلزیاب؛ قیمت آن می باشد. اما در کمتر مواردی نیز ملاک خرید؛ قابلیت ها؛ ویژگی ها و سازگاری دستگاه ها با محیط مورد نظر و اهداف می باشد. خرید نوع دوم, صحیح ترین نوع خرید می باشد. بسیاری از کاوشگران از قدرت خرید پایینی برخوردار می باشند. این موضوع با افزایش تورم موجود در کشور نیز؛ افزایش یافته است.

دستگاه گنجیاب ایرانی اصل
دستگاه گنجیاب ایرانی اصل

باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که؛ در اغلب موارد, وجود تمامی قابلیت ها نیز ضروری نمی باشد. قابلیت ها در برخی موارد صرفا بر ای راحتی بیشتر و تجربه کاوشی لذت بخش تر خواهد بود. اما نبودن آنها نیز تاثیری در نتیجه کاوش نخواهد داشت. از این رو می توان با حذف موارد غیر ضروری؛ قیمت دستگاه های اورجینال را نیز؛ تا حد زیادی کاهش داد.

علاوه بر قابلیت سازگاری بالا در دستگاه های فلزیاب ایرانی؛ قیمت آنها نیز؛ به مراتب نسبت به سایر دستگاه های خارجی کمتر می باشد. همچنین مورد قابل ذکر بعدی؛ رابط کاربری ساده آنها می باشد. کاوشگران مبتدی بسیار راحت تر با این دستگاه ها؛ ارتباط برقرار می کنند. همچنین تسلط بهتری نیز کسب خواهد شد.

برخی از قوی ترین این دستگاه های قدرتمند

  • فلزیاب ANTARES IMAGING
  • فلزیاب COBRA ION
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب PV IMAGING
  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب AJM 13300

نکته :

در نظر داشته باشید که سیستم های ایرانی را به طور حتم از فروشگاه های معتبری نظیر کمپانی آی کا پی وی تهیه کنید. در نظر داشته باشید که حتما دستگاه مورد نظر شما دارای گارانتی و همچنین ضمانت معتبر باشد. یکی از مهمترین نشانه های اورجینال بودن کالا؛ داشتن هولوگرام خواهد بود. از نگاه دیگر به طور حتم کسب و دریافت آموزش های لازم را از فروشنده درخواست کنید. دقت داشته باشید که این آموزش ها باید رایگان عرضه شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا