مقالات فلزیاب

دستگاه گنجیاب اورجینال

دستگاه گنجیاب اورجینال

در این مقاله می خواهیم برای شما عزیزان یک دستگاه گنجیاب اورجینال و با کیفیت ایرانی را معرفی کنیم. هدف از انتشار این مقاله آشنایی شما دوستان با کمپانی معتبر آی کا پی وی و فلزیاب حرفه ای AJM IMAGING می باشد.

دستگاه گنجیاب اورجینال
دستگاه گنجیاب اورجینال

همان طور که می دانید دو مورد از مهم ترین نکات و معیار ها برای خرید فلزیاب؛ قیمت دستگاه فلزیاب و کیفیت کالا می باشد. به دلیل نرخ تورم بالا؛ قدرت خرید کاوشگران ایرانی بسیار پایین آمده است. به همین دلیل نیز مهم ترین معیار خرید دستگاه فلزیاب قیمت آن می باشد. از همین رو در این مقاله یکی از دستگاه های فلزیابی را به سمع و نظر شما عزیزان می رسانیم که دارای قیمت پایینی می باشد. از طرفی معمولا کاهش قیمت همراه با کاهش کیفیت اتفاق می افتد؛ اما دستگاه منتخب ما؛ نه تنها دارای ارزش مالی و ریالی مناسبی می باشد؛ بلکه دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و از برترین متریال و جدید ترین سیستم ها؛ طراحی و ساخته شده است؛ از همین رو دارای عملکرد فوق العاده با ثباتی بوده کاوش با آن می تواند بسیار لذت بخش باشد.

دستگاه گنجیاب اورجینال AJM IMAGING

این دستگاه فلزیاب؛ با استفاده از بهترین مواد اولیه طراحی و تولید شده است. درک این موضوع برای کاوشگرانی راحت می باشد که دارای تجربه زیادی در این زمینه می باشند. استفاده از یک دستگاه بی کیفیت در کاوش می تواند اثرات مخرب زیادی را به دنبال داشته باشد. اولین مورد منفی در استفاده از این دستگاه ها؛ هدر رفت سرمایه و ضرر مالی زیاد می باشد. این ابزار ها به دلیل پیچیدگی های زیاد در طراحی و کاربرد خاصی که دارند؛ دارای قیمت های گزافی می باشند. از این رو به دنبال استفاده از یک محصول بی کیفیت؛ شما به نتیجه دلخواه نرسیده و ناچار خواهید شد تا دستگاه خود را تعویض و یا در صورت امکان ارتقا دهید؛ که این موضوع مستلزم پرداخت هزینه های زیادی خواهد بود.

با آشنا شدن با برخی از قابلیت های این دستگاه؛ شما نیز به طور قطع از طرفداران این دستگاه حرفه ای و قدرتمند خواهید شد.

  • قدرت نفوذ بسیار بالا در انواع خاک ها
  • دارای سیستم تفکیک حرفه ای طلا از سایر فلزات
  • دارای سیستم تصویر برداری بسیار حرفه ای
  • دارای سیستم انتقال وایرلس
  • بالانس دستی و اتومات زمین با قابلیت حذف ذرات
  • دارای عمق کاوش 10 متری
  • دارای سیستم سکه یابی حرفه ای

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا