مقالات فلزیاب

دستگاه فلزیاب دقیق

دستگاه فلزیاب دقیق

همان طور که می دانید از دستگاه های فلزیاب در کاوش گنج و دفینه استفاده می شود. این ابزار ها به دلیل قابلیت های زیادی که دارند؛ بسیار مورد توجه کاوشگران گنج می باشند. این ابزار ها می توانند اهداف را در زیر لایه های زیادی از خاک؛ درون دیوار ها؛ سازه ها و تقریبا هر مکانی؛ شناسایی و ردیابی کنند. حساسیت بالایی در حیطه دفینه یابی وجود دارد. چرا که یافتن اهدافی که در زیر خروار ها خاک و در نقاط نامعلومی دفن شده اند بسیار سخت خواهد بود؛ به همین دلیل نیاز به استفاده از یک دستگاه فلزیاب دقیق موضوعی کاملا بدیهی می باشد.

دستگاه فلزیاب دقیق
دستگاه فلزیاب دقیق

انواع دستگاه فلزیاب دقیق

  • فلزیاب MobiFuture
  • فلزیاب LEOPARD 1000
  • فلزیاب AJM IMAGING PT
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب RICHEL M-40
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2
  • فلزیاب ZICCO X1

توضیحات تکمیلی در رابطه با دستگاه های بالا

به دلیل کیفیت بالایی که دستگاه های فلزیاب ایرانی در کاوش دفینه و گنج در درن کشور دارا می باشند؛ همچنین عملکرد فوق العاده ای  که آنها در خاک های معدنی دارند؛ تمامی محصولات بالا را؛ از برترین محصولات موجود در بازار؛ برای معرفی به شما عزیزان انتخاب کرده ایم.

یکی از مواردی که شاید کمتر کسی بدان توجه داشته باشد؛ این موضوع است که؛ فلزیاب هایی که برای دفینه یابی در کشور مورد استفاده قرار می گیرند؛ به دلیل عمق بالای اهداف در کشور؛ حتما باید از سیستم کاوش پالسی طراحی و ساخته شده باشند.  ویژگی این سیستم؛ توانایی حذف نویز, عمق کاوش بالا, سازگاری بالا با انواع مناطق و اهداف, توانایی سنس و ردیابی انواع اهداف, قابلیت نقطه زنی دقیق و بسیاری موارد دیگر می باشد. کشف گنج و ردیابی دفینه هایی که از دوران باستان به یادگار به جا مانده است؛ یکی از مهیج ترین سرگرمی ها برای بسیاری از افراد می باشد. همچنین به دلیل اطلاعات زیادی که می توان این موضوع به دنبال داشته باشد؛ تاریخ شناسان و باستان شناسان زیادی نیز در این حیطه فعال می باشند. عامل موفقیت بسیاری از این افراد؛ دستگاه های فلزیاب و گنج یاب پالسی بوده است.

دستگاه فلزیاب دقیق
دستگاه فلزیاب دقیق

آشنایی با فلزیاب ZICCO X1

فلزیاب زیکو اکس 1 یکی از آن دسته از دستگاه های فلزیاب دقیق می باشد که؛ با اطلاع از قابلیت های آن؛ هر کاوشگری مشتاق استفاده از آن خواهد شد. این دستگاه فلزیاب بر پایه و بیس سیستم آنتن راداری طراحی و ساخته شده است؛ از این رو؛ دارای عمق کاوش و شعاع کاوش بسیار بالایی می باشد. همچنین سیستم نقطه زنی در این دستگاه بسیار بهینه طراحی شده است. برای این دستگاه فلزیاب؛ فرکانس انواع فلزات تعبیه شده است و همچنین قابلیت فرکانس دهی به صورت دستی نیز در آن وجود دارد؛ از این رو به راحتی می تواند هر هدفی را دنبال کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا