مقالات فلزیاب

دستگاه فلزیاب حرفه ای

دستگاه فلزیاب حرفه ای

دستگاه های فلزیاب حرفه ای دارای قابلیت ها و ویژگی های مثبت زیادی می باشند. استفاده از یک فلزیاب خوب  و قوی یکی از الزامات می باشد. دفینه یابی در کشور ایران به دلیل نوع و جنس خاک و عمق اهداف و دفینه ها، به طور کلی سخت و دشوار می باشد. این سختی در صورت در نظر گرفتن سختی هایی که خود کاوش دفینه به همراه دارد، یک امر محال به نظر خواهد رسید. به همین دلیل استفاده از یک دستگاه حرفه ای که دارای توانمندی و قدرت زیاد باشد، از واجبات دفینه یابی در کشور می باشد. بسیاری از کاوشگران از این موضوع مطلع هستند، اما به دلیل قیمت بالای این دستگاه ها به ناچار به خرید فلزیاب ارزان و بی کیفیت روی می آورند.

دستگاه فلزیاب حرفه ای
دستگاه فلزیاب حرفه ای

دستگاه فلزیاب حرفه ای ارزان قیمت

خرید فلزیاب ارزان قیمت به خودی خود در صورت در نظر گرفتن کیفیت دستگاه ها مشکلی به همراه نخواهد داشت؛ اما اغلب افراد از این موضوع آگاهی ندارند و تنها با مشاهده قیمت پایین دستگاه آن ها را خریداری می کنند. در این صورت طبیعتا نتیجه ای جز شکست و عدم موفقیت به دنبال نخواهد داشت. همواره و با هر میزان بودجه ای باید کیفیت کالا را در نظر داشت. حتی با خرید ارزان ترین دستگاه فلزیاب نیز باید در نظر داشت که با آن میزان هزینه بهترین دستگاه را خریداری کرد.

اکثر دستگاه های فلزیاب و گنج یاب های حرفه ای نیز به دلیل عدم سازگاری با خاک ها و اهداف، در بعضی موارد قادر به کاوش صحیح نیستند و موفقیتی به دنبال نخواهد بود. باید بر اساس نیاز ها و بررسی شرایط و وضعیت اقلیمی اقدام به خرید فلزیاب کرد. دفینه یابی در ایران نیاز به دستگاهی دارد که دارای ثبات عملکرد و سازگاری بالا به همراه عمق کاوش بالا باشد. از طرفی ویژگی های حذف ذرات و املاح اضافی و قدرت تفکیک مناسب؛ همچنین قابلیت پشتیبانی از کویل های مختلف و سیستم نقطه زنی دقیق از مواردی می باشد که نیاز است.

برخی از دستگاه های گنج یاب ارزان و با کیفیت

  • فلزیاب AJM BUGLE,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING,
  • فلزیاب DERAK 110,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب AJM IMAGING,
  • فلزیاب RICHEL M-40

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا