مقالات فلزیاب

دستگاه فلزیاب اصل با گارانتی

دستگاه فلزیاب اصل با گارانتی

یکی از بهترین موارد و شانس هایی که هر کاوشگر می تواند در کاوش خود کسب کند؛ خرید دستگاه فلزیاب اصل می باشد، حال تصور کنید که خرید این دستگاه همراه باشد با گارانتی؛ طبیعتا یک مورد استثنایی خواهد بود. اما خرید یک فلزیاب اصلی و اورجینال بسیار سخت خواهد بود چرا که دستگاه های تقلبی به مقادیر بسیار زیادی در بازار وجود دارد.

بسیاری از کاوشگران در این حین؛ بدون در نظر داشتن و توجه به شرایط بازار؛ اقدام به خرید دستگاه فلزیاب از اشخاص و نه از کمپانی های معتبر می کنند. چرا که اغلب این افراد دستگاه های خود را با مبالغ کمتری نسبت کمپانی ها ارائه می دهند. اما کاوشگران و خریداران به این نکته توجه نمی کنند که در بسیاری از موارد این دستگاه ها تقلبی و جعلی می باشد. در برخی از موارد که تعداد آنها کم نیز نمی باشد؛ اگر دستگاه فلزیاب اورجینال باشد؛ دست دوم بوده و دارای اشکالات زیادی می باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

دستگاه فلزیاب اصل با گارانتی
دستگاه فلزیاب اصل با گارانتی

دستگاه فلزیاب اصل با گارانتی

کاوشگران باید به نکات زیادی در زمان خرید فلزیاب توجه داشته باشد؛ تا بتواند یک دستگاه خوب با عملکرد با ثبات تهیه کند. اما اندک تعدادی از آنها این مورد را به دستان کارشناسان و متخصصین خبره کمپانی ها و مراکز مشاوره فلزیاب می سپارند؛ که خب نتیجه بهتری را کسب خواهند کرد. بهتر است کمی درباره گارانتی دستگاه و اهمیت آن صحبت کنیم؛ تا عزیزانی که در این مورد اطلاعات کمی دارند و یا از آن مطلع نیستند نیز؛ از اهمیت و ضرورت وجود آنها با خبر شوند.

دستگاه فلزیاب اصل با گارانتی
دستگاه فلزیاب اصل با گارانتی

اهمیت گارانتی

همانطور که می دانید کاوش ها اغلب در مناطقی همانند بیابان ها و کوهستان ها که اغلب دارای آب و هوای نامناسبی می باشند؛ انجام می گیرد. از این رو حتی با کیفیت ترین دستگاه ها و ابزار ها نیز؛ در این مناطق دچار مشکل و ایراداتی خواهند شد. از این رو وجود گارانتی و ضمانت دستگاه ضامن تعمیرات و رفع ایرادات احتمالی را در پی خواهد داشت.

از طرفی این نکته نیز وجود دارد که گارانتی و پشتیبانی کالا نشان از معتبر بودن و اورجینال بودن کالا دارد. به همین ترتیب اصل بودن گنج یاب نیز حتما باید با گارانتی همراه باشد. از این رو می توان گفت که این دو مورد، گارانتی و اصالت؛  مکمل یکدیگر بوده و حتما باید هر دو در یک دستگاه وجود داشته باشد.

برخی از دستگاه های فلزیاب اصل با گارانتی

  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب COBRA ION
  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب TOMAS-S-1
  • فلزیاب DERAK 102
  • فلزیاب AJM BUGLE
  • فلزیاب SNM
  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب ZICCO X1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا