مقالات فلزیاب

دستگاه طلایاب پیشرفته

دستگاه طلایاب پیشرفته

دستگاه طلایاب پیشرفته :

علت ابداع دستگاه های فلزیاب همانطور که به طور قطع همه ما می دانیم کاوش و ردیابی اهداف ارزشمندی می باشد که از گذشتگان در زیر خروار ها خاک باقی مانده است. امروزه با پیشرفته تر شدن دستگاه های فلزیاب، گنج یاب و طلایاب شما به راحتی می توانید انواع اهداف را ردیابی و سنس کنید.

دستگاه طلایاب پیشرفته
دستگاه طلایاب پیشرفته

این روز ها به دلیل تنوع در اهداف، نیاز به ساخت سیستم های متنوع فلزیابی کاملا آشکار می باشد و به همین علت این روز ها در بازار ها مدل ها و برنند های گوناگونی از این دستگاه ها مشاهده خواهید کرد. نکته ای مهم و کوچک که در رسیدن به اهداف و موفقیت شما در کاوش وجود دارد، انتخاب یک دستگاه فلزیاب مناسب و طلایاب حرفه ای می باشد تا شما قادر باشید تا اهداف خود را سنس کنید. توجه داشته باشید که دقت کافی و لازم را در انتخاب یک فلزیاب داشته باشید تا موفقیت حاصل شود و صرفا با خرید یک فلزیاب حرفه ای و قوی شما موفق نخواهید بود بلکه انتخاب و خرید یک فلزیاب مناسب با نیاز شما، موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

ویژگی های دستگاه طلایاب پیشرفته :

قطعا اکنون بر اساس صحبت های بالا کاملا متوجه اهمیت یک دستگاه حرفه ای و اهمیت استفاده از یک فلزیاب پیشرفته شده اید. اما چگونه می توان یک فلزیاب خوب و طلایاب قوی خرید. این موضوع مسئله ای می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول  کرده و بسیاری از کاوشگران به دلیل اشتباه در همین نقطه به موفقیت خود پشت پا زده و شناسایی اهداف خود را نیمه کاره رها کرده اند. به همین دلیل معیار های زیر را آماده کردیم تا با آگاهی و در نظر گرفتن آنها بتوانید یک انتخاب صحیح و در پی آن کشف اهداف خود را داشته باشید.

  • حذف نویز، سازگاری با انواع محیط و خاک ها و عمق کاوش مناسب از ویژگی های با اهمیت یک فلزیاب خوب می باشد
  • قابلیت نقطه زنی یکی از دیگر ویژگی های مهم در گنج یاب ها می باشد
  • باتری قوی، وزن سبک، رابط کاربری ساده یکی از مواردی می باشد که باید به آن اهمیت ویژه ای بخشید
  • خوراک دهی، اتصال پراب، توانایی اتصال به انواع کویل های مختلف یکی از مهم ترین ویژگی هایی می باشد که هر دستگاه طلایابی باید آن را دارا باشد
  • قدرت تفکیک و وجه تمایز بین انواع فلزات و قدرت مشخص کردن نوع فلزات مهم ترین کاربرد و تفاوت بین دستگاه های طلایاب و فلزیاب های معمول می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا