مقالات فلزیاب

دستگاه طلایاب پالسی

  1. دستگاه طلایاب پالسی

از مهم ترین عوامل رسیدن به اهداف و موفقیت در کاوش تبحر و توانمندی کاوشگر در استفاده از دستگاه فلزیاب می باشد و نکته دیگر استفاده از یک فلزیاب قوی با کیفیت بالا می باشد. دستگاه های زیادی روزانه تولید می شوند که هرکدام از آنها قدرت ها و قابلیت های خاص به خود را دارند و نمی توان گفت فلان دستگاه خوب است و یا فلان دستگاه بد. انتخاب دستگاه فلزیاب باید بر اساس نیاز و نوع هدف کاوشگر تعیین شود تا بهترین نتیجه حاصل گردد و به انتخاب درست فلزیاب، می توان بهترین فلزیاب را خطاب کرد. یکی از نکاتی که کمتر کسی به آن توجه می کند، پالسی بودن دستگاه می باشد. به جهت کاوش در ایران حتما باید از دستگاه طلایاب پالسی استفاده شود و این نکته در میان تمامی دستگاه ها یکسان می باشد.

دستگاه طلایاب پالسی
دستگاه طلایاب پالسی

دستگاه طلایاب پالسی چیست ؟

همان طور که می دانید سیستم های مختلفی به جهت کاوش اهداف مختلف وجود دارد که در بین آنها سیستم های پالسی توانایی بهتری برای سنس اهداف و نفوذ به عمق های بالاتر را دارا می باشند. این سیستم با استفاده از ارسال پالس های الکتریکی به صورت مداوم و در تعداد بسیار بالا، اهداف را شناسایی و تعیین موقعیت می کنند.

قدرت نفوذ این سیستم یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از آنها در کشور  ایران می باشد. همان طور که  می دانید دفینه های ایران در اعماق بسیار بالایی قرار دارند، به همین دلیل برای نفوذ به آن حتما باید از یک سیستم قدرتمند استفاده شود. توانایی اتصال کویل های مختلف؛ قدرت سازگاری با انواع جنس خاک ها و محیط ها با هر شرایط آب و هوایی از دیگر مزیت های این سیستم می باشد.

برخی از بهترین فلزیاب های پالسی ایرانی با کیفیت بالا

  •  فلزیاب AJM 13300
  •  فلزیاب PV IMAGING
  •  فلزیاب ANTARES
  •  فلزیاب AUR 370
  •  فلزیاب HS366 PROFESSIONAL
  •  فلزیاب HOXNE PLUS

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا