مقالات فلزیاب

دستگاه طلایاب قدرتمند

دستگاه طلایاب قدرتمند

با سلام به شما عزیزان و بازدیدکنندگان محترم؛ در این مقاله می خواهیم به شما عزیزان تعدادی از دستگاه های طلایاب قدرتمند و قوی معرفی کنیم و در انتها یکی از آن ها را کمی بیشتر برای شما تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

طلایاب ها؛ ابزار هایی مهم و ضروری در گنج یابی و دفینه یابی شمرده می شوند. این ابزار ها؛ به دلیل طراحی بی نظیر و قابلیت های زیادی که دارند؛ به راحتی می توانند هر هدفی را کشف و ردیابی کنند. ردیابی فلزات مختلف که در اماکن و مناطق مختلف همانند عمق زمین؛ درون دیوار ها؛ سازه ها و … مدفون شده باشند؛ از مهم ترین استفاده ها و قابلیت های این ابزار ها می باشد. این ابزار ها استفاده های دیگری همانند معدن یابی و فلزیابی در ساخت و ساز ها و راه سازی ها نیز دارند؛ که همچنان بالاترین استفاده و فروش این دستگاه ها؛ در عرصه گنج یابی می باشد.

دستگاه طلایاب قدرتمند
دستگاه طلایاب قدرتمند

استفاده از دستگاه طلایاب قدرتمند

همان طور که می دانید دستگاه های فلزیاب قوی و گنج یاب هایی که دارای قابلیت های بیشتری می باشند و به نوعی دیگر؛ حرفه ای می باشند؛ دارای قیمت های بالاتری نیز می باشند. اما استفاده از یک فلزیاب حرفه ای در کاوش دفینه؛ حتی اگر با قیمت بالایی نیز تهیه شده باشد؛ دارای ارزش زیادی می باشد و هزینه ای که برای خرید آن می شود؛ در کاوش کاملا جبران خواهد شد. اما دقت داشته باشید؛ در صورتی باید یک دستگاه گران قیمت را خریداری کنید که نیاز به آن داشته باشید.

برای آن دسته از عزیزانی که با این سوال رو به رو می باشند که در چه صورتی به یک فلزیاب حرفه ای گران قیمت نیاز پیدا خواهیم کرد؛ و از کجا بدانیم فلزیاب مورد نیاز ما چه دستگاهی می باشد. پاسخ این سوال این می باشد که شما باید به یک کارشناس و مشاور متخصص در این زمینه؛ مراجعه کنید تا بر اساس اهداف مورد نظر شما؛ خاک مکان کاوش شما؛ میزان عمق هدف و مواردی از این قبیل؛ دستگاه مورد نیاز و مطابق نیاز شما را؛ به شما معرفی کند.

برخی از طلایاب های قوی ایرانی

  • فلزیاب ZICCO X1
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب Mobi Future
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب AUR 370
دستگاه طلایاب قدرتمند
دستگاه طلایاب قدرتمند

آشنایی با طلایاب قدرتمند ZICCO X2

این دستگاه فلزیاب؛ یک دستگاه ساخته شده بر اساس سیستم آنتن راداری حرفه ای ساخته و طراحی شده است. برای آن دسته از عزیزانی که در مورد این نوع سیستم ها اطلاع کافی ندارند؛ باید بگوییم که این سیستم ها با قدرت نفوذ و عمق زنی بالایی که دارند شناخته می شوند. این دستگاه در صورت وجود شرایط مطلوب از نظر جنس زمین و شرایط جوی و نوع هدف و نحوه قرار گیری آن در زمین؛ قادر است تا عمق 20 متری را کاوش و سنس کند. این دستگاه دارای سازگاری بالایی با انواع مناطق می باشد و این موضوع را مدیون قابلیت هایی همانند؛ توانایی حذف املاح و نویز های مزاحم؛ سیستم تقویت امواج و حذف خطا ها؛ قابلیت ارسال چندین سیگنال ردیابی؛ سیستم تقویت فرکانس ارسالی و مواردی از این قبیل می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا