مقالات فلزیاب

دستگاه طلایاب تقلبی

دستگاه طلایاب تقلبی

دستگاه طلایاب های تقلبی دارای انواع مختلفی می باشند. دستگاه های جعلی در صورت برند ایرانی بودن؛ دارای قیمت های بسیار کمتری می باشند. اما در صورت وجود دستگاه های فلزیاب خارجی؛ شاهد قیمت های بسیار بالاتری خواهیم بود. دستگاه های فلزیاب خارجی به دلیل وجود تحریم ها؛ مسافت های زیاد؛ هزینه های گمرک؛ واسطه ها و در نهایت به دلیل یدک کشیدن نام خارجی؛ دارای قیمت های بسیار بالاتری می باشد.

دستگاه طلایاب تقلبی
دستگاه طلایاب تقلبی

ارزش استفاده از دستگاه طلایاب تقلبی

برخی از افراد؛ تصور می کنند که فلزیاب های ارزان قیمت؛ دارای کیفیت پایین و جعلی می باشند. اما باید این نکته را در نظر گرفت که تمامی فلزیاب ها می توانند جعلی باشند؛ صرف نظر از قیمت آن ها. اولین و معتبر ترین ملاک برای تایید اصالت یک دستگاه؛ باید در مرحله اول کمپانی تولید کننده و سابقه آنها و در قدم بعدی عملکرد دستگاه و ثبات آن باید مد نظر قرار داده شود. 

از یک دستگاه فلزیاب حرفه ای قابلیت ها و ویژگی های حرفه ای نیز انتظار میرود. کاوشگر باید قدری آگاهی در رابطه با سیستم های فلزیاب و نحوه عملکرد آنها داشته باشد. تنها در این صورت می تواند به خوبی دستگاه فلزیاب را مورد تست و ارزیابی قرار دهد. کاوشگرانی که دارای سابقه کافی و تسلط مورد نظر نمی باشند, حتما در نظر داشته باشند که به مراکز معتبر مشاوره مراجعه کرده و از کارشناسان مربوطه مشاوره های لازم را دریافت کنند.

استفاده از دستگاه های جعلی و تقلبی نه تنها باعث افزایش زمان کاوش خواهد شد؛ بلکه کاوش را با مشکلات زیادی رو به رو خواهد ساخت. مشکلاتی نظیر خرابی های دستگاه؛ هزینه های تعمیر و نگه داری؛ امکان عدم دسترسی به هدف و موارد زیاد دیگری خواهد بود.

برخی از دستگاه های فلزیاب اورجینال

  • فلزیاب COBRA XS,
  • فلزیاب AJM IMAGING,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب AJM BUGLE

 

جهت هماهنگی های بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان با شماره های 09917579030 و 09917579020 با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا