مقالات فلزیاب

دستگاه طلایاب ایرانی

دستگاه طلایاب ایرانی

دفینه یابی و گنج یابی یکی از فعالیت های سرگرم کننده و سود آور در تمامی جهان می باشد. برای موفقیت در این عرصه هر فرد تمامی تلاش خود را بکار می برد. اما نکات مهمی در این زمینه وجود دارد که رعایت کردن آنها از واجبات می باشد. نکاتی همانند رعایت کیفیت محصولات؛ توجه به سیستم کاوش و متریال دستگاه ها؛ توجه به قابلیت ها و سازگاری آنها. اما اغلب توجهات به قیمت دستگاه ها و برند های آنها می باشد که این موضوع سبب شکست بسیاری از افراد در کاوش های خود می باشد. همان طور که اشاره کردیم؛ یکی از نکات با اهمیت؛ سازگاری دستگاه ها با مناطق و اهداف می باشد. از همین رو؛ به جهت موفقیت در کاوش های درون کشور؛ توصیه می شود که حتما از دستگاه طلایاب ایرانی استفاده شود.

انواع دستگاه های طلایاب ایرانی

در کشور ما به دلیل سازگاری بالا؛ از سیستم کاوش پالسی استفاده می شود. این سیستم توانایی ردیابی اهداف را در شرایط سخت و دشوار کشور را دارا می باشد. مواردی همانند عمق کاو بالا؛ سنس مناسب؛ سازگاری بالا؛ دریافت نویز کم و مواردی از این قبیل. به دلیل مصارف بالای این ابزار ها در کشور ما؛ برند ها و انواع مختلفی از طلایاب های قدرتمند وجود دارد. که می توان برای آشنایی به سیستم های زیر و دستگاه های ساخته شده بر همان بیس؛ اشاره کرد.

  • فلزیاب بوقی ؛ COBRA XS_ANTARES_DERAK 101_PV 5000
  • فلزیاب آنتنی ؛ PMR-PLUS_TOMAS-S-1_AUTOCRAT_DMF-Y
  • فلزیاب شاقولی ؛ RPM-4_RPM-3_RPM-2
  • فلزیاب تصویری ؛ MINI GPR_RICHEL M-10_LEOPARD 16000
  • فلزیاب مکمل ؛ TESLA SCAN 777_Hoxne Pro_AUR 370 PLUS
  • یون یاب ؛ ION SENSOR_COBRA ION
دستگاه طلایاب ایرانی
دستگاه طلایاب ایرانی

خرید طلایاب اصل از کمپانی معتبر

یکی از مهم ترین قدم ها و اقداماتی که تاثیر زیادی نیز در نتیجه کاوش دارد؛ انتخاب یک کمپانی معتبر و برند مناسب می باشد. در تمامی مقاله ها عنوان کردیم که برند دستگاه؛ دارای اهمیت زیادی نمی باشد. و نباید بیش از اندازه بدان توجه داشت. این موضوع کاملا صحیح است. اما بی توجهی کامل به آن نیز؛ می تواند اثرات سو داشته باشد. در نظر داشتن میزان تجربه و تخصص کمپانی و برند مورد نظر؛ می تواند تا حد زیادی مانع از اشتباهات شما در خرید و در نهایت در نتیجه کاوش شما بگذارد. خوشبختانه در کشور ما؛ کمپانی هایی که دارای سابقه خوب و تخصص کافی در این زمینه باشند؛ انگشت شمارند. این موضوع هرچند دامنه انتخاب های کاوشگران را محدود می سازد. اما می تواند تا حد مطلوبی از درصد اشتباهات بکاهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره رایگان؛ با ما در ارتباط باشید.

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا