مقالات فلزیاب

دریافت مجوز فلزیابی

دریافت مجوز فلزیابی

حمل و نقل دستگاه فلزیاب در کشور ایران جرم محسوب شده و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد زیرا ایران کشوری با قدمتی چندین هزار ساله، دارای تمدنی بسیار عظیم باستان میباشد که در زیر خاک مدفون شده است و به همین دلیل هرگونه حفاری به قصد کشف اشیای قیمتی و عتیقه‌جات ممنوع اعلام شده است. بهتر است برای حمل دستگاه‌ فلزیاب  به فکر چاره باشید.

پیشنهاد ما به شما تهیه دستگاه فلزیاب با مجوز رسمی می باشد. شرکت انحصاری تولید کننده فلزیاب IKPV ایران تنها شرکت فلزیابی در خاورمیانه است که دستگاه‌هایی با مجوز رسمی بفروش میرساند.شما میتوانید این دستگاه‌ها را با خیال آسوده جابجا نمایید.

به سازمان های زیر مجوز حمل دستگاه فلزیاب داده خواهد شد:

  • راه و ترابری
  • آب و فاضلاب
  • میراث فرهنگی
  • ارتش
  • فرودگاه ها و ورزشگاه ها و مکان های امنیتی
  • عموم مردم ( با دریافت مجوز کاوش )

شما میتوانید با به همراه داشتن معرفی نامه از سازمان ها و ارگان های فوق و مراجعه به نمایندگی فلزیاب IKPV در سراسر ایران نسبت به تهیه دستگاهی با مجوز کاوش اقدام نمایید. این شرکت این امکان را به شما میدهد تا با خیال آسوده به فلزیابی بپردازید. با توجه به تنوع بسیار زیاد و کارایی بسیار بالای دستگاه های فلزیاب این شرکت میتوانید نسبت به خرید فلزیاب مورد نظر خود اقدام نمایید.

شرکت فلزیاب IKPV تنها شرکت مجاز ساخت و تولید دستگاه های فلزیاب در ایران می باشد که می تواند به درخواست شما پاسخ مثبت. این شرکت دارای انواع دستگاه های فلزیاب فوق العاده با قیمت بسیار مناسب می باشد که بهترین گزینه ممکن محسوب میشود. شما میتوانید جهت دریافت مجوز فلزیابی با مراجعه به فروشگاه فلزیاب IKPV در سراسر ایران می توانید از مشاوره رایگان بهره مند شوید و از دستگاه های این شرکت دیدن نمایید. قطعا این شرکت می تواند به شما در برآورد نمودن خواسته هایتان کمک برساند. منتظر شما هستیم …

 

فروشگاه فلزیاب IKPV ایران

تنها شرکت مجاز فروش گنج یاب با مجوز رسمی 

شماره تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا