آثار و نشانه ها

درختان کهنسال در دفینه یابی

درختان کهنسال در دفینه یابی

درختان کهنسال در دفینه یابی شکلی جا افتاده در تمامی فرهنگ هاست. در دین های مختلف علاوه بر داشتن معنانی متفاوت، به درخت همیشه معنای زندگی و حیات هم داده شده است. به شکل های دینی، علمی، افسانه شناسی و فلسفی تعبیر پیدا کرده است. برای فهماندن زندگی های تو در توی عرفانی نیز در حال استفاده بوده است. در تفکر جهانی، سمبل وحدت و دوستی است. گاها نیز سمبل باور دنیا می باشد. اگر از نظر دفینه یابی به آن نگاه شود، می تواند نشان دهنده ی یک هدیه باشد.

از طرفی در مسیحیت، سمبل کلیساهای کوچکی که شعبه ای از کلیسای بزرگتری هستند نیز می باشد. به همین دلیل لازمه ی ملاحظه دقیق و جدی محیط اطراف می باشد هنگام جستجو برای پیدا کردن گنج میتوانیم زیاد با درختان روبرو شویم . در هنگام جستجو وقتی که با درخت کهنسالی برخورد کردیم ، مثلا درخت چند هزار ساله با دقت به درخت نگاه کنید که اثری از رد چاقو ، میخ ، و یا چیزی که به درخت کوبیده شده باشد وجود دارد یا خیر. اگر از درخت به عنوان نشانه استفاده شده باشد ۳۰ متر اطراف درخت را بررسی می کنیم و به احتمال زیاد عمقش هم بین ۳ تا ۵ متر می باشد . توصیه می شود که با دستگاه های دفینه یاب و گنج یاب نقطه زن جستجو شود.

تفسیر نماد درختان کهنسال در دفینه یابی

نماد ها همانند آدرس یک مکان می باشد و خب طبیعی است که در صورت تفسیر حتی کوچک ترین قسمتی از آن شما به سمت مکان اشتباهی رفته و ممکن است از دفینه بسیار دور شوید که در این صورت پیدا کردن آن بسیار سخت و حتی ممکن است دیگر امکان دسترسی به آن نداشته باشید، پس شدیدا توصیه میکنیم که تفسیر نماد های خود را دست هر کسی نسپارید.

کمپانی آی کا پی وی یک شرکت موفق در زمینه طراحی و تولید بهترین دستگاه های گنج یاب و طلایاب در خاورمیانه است که با استفاده از متخصصان مجرب تفاسیر دقیقی از نماد ها و اثار و نشانه های گنجینه های مدفون شده به شما ارائه می دهد. تمامی دستگاه های این کمپانی از کیفیت و دقت بسیار بالایی برخوردار است که نیاز حرفه ای ترین کاوشگران گنج را نیز مرتفع می سازد ، از ویژگی های بارز دستگاه های این کمپانی میتوان به عمق زنی بالا، حساسیت و دقت مطلوب و سرعت تشخیص عالی اشاره کرد. تمامی دستگاه های این کمپانی ایرانی دارای گارانتی ۱ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است که خود به تنهایی بیانگر این موضوع است که محصولات این کمپانی کاملا قابل اعتماد است.

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع فلزیاب های اورجینال فقط کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا