آثار و نشانه ها

درختان اطراف محل دفینه

درختان اطراف محل دفینه

موضوع مورد بحث امروز ما درباره درختان اطراف محل دفینه است. همانطور که می دانید ایران دارای سابقه تاریخی و تمدن هزار ساله می باشد به همین دلیل دفینه های زیادی در آن وجود دارد. ایران یک کشور با شرایط اقلیمی مختلف و انواع مختلف درخت وجود دارد. در گذشته درختانی که عمر طولانی داشتند، برای نشانه استفاده می شدند و در بیشتر جاهایی که اموال گذاشته می شد درختی هم کاشته می شد که بعد ها و بعد از گذشت سال های زیاد پیدا کردن محل دفینه آسان باشد. درختانی که بیشتر برای این کار استفاده می شد به ترتیب زیر می باشد. بوته گز، که در حدود شش هزار سال عمر می کند. درخت سرو که در حال حاضر چهار هزار ساله آن وجود دارد.

درختان اطراف محل دفینه
درختان اطراف محل دفینه

درخت داغداغان که در حال حاضر چهار هزار و پانصد ساله آن هست. درخت آزاد که دو هزار سال عمر می کند و در جنگلهای شمالی ایران به وفور یافت می شود. درخت چنار که حدود هفتصد سال عمر می کند و پس از آن هر سال یک مرتبه خودکشی می کند و خود را می سوزاند تا از بین برود که این خودسوزی هم چندین سال طول می کشد. مانند درخت چنار امامزاده صالح که حدود نهصد سال قدمت دارد. درخت نارون حدود پانصد سال عمر می کند. درخت سنجد نیز حدود پانصد سال عمر می کند. درخت هایی با عمر طولانی اکثراً نشانه دفینه است و بار هر کدام از آنها با دیگری متفاوت است. برای مثال اموالی که در نزدیکی بوته گز یافت می شود با اموالی که در کنار سرو یافت می شود همیشه متفاوت بوده است.

تفسیر نشانه درختان اطراف محل دفینه

جهت تفسیر انواع نماد و نشانه کافیست با شماره زیر تماس گرفته و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا