مقالات فلزیاب

خرید یون یاب

خرید یون یاب

فلزیاب ها دارای انواع و مدلهای مختلف و گوناگونی می باشد. همانطور که می دانید امروزه؛ در هر نقطه از کره زمین؛ احتمال وجود گنج وجود دارد؛ و با کاوش در آن نقطه می توان به گنج دست یافت. وجود انواع مختلف؛ دستگاه های فلزیاب؛ به این دلیل میباشد که؛ دستیابی به این اهداف میسر و ممکن باشد. یکی از انواع دستگاه های فلزیاب؛ که در عین سادگی؛ دارای کاربرد زیادی می باشد؛ یون یاب ها می باشند، خرید و استفاده از این دستگاه ها در هر کاوشی ضروری و لازم می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد این دستگاه های ضروری با شما صحبت کنیم.

خرید یون یاب
خرید یون یاب

چرا خرید یون یاب ضروری می باشد؟

وجود فلز در زیر زمین؛ برای مدت زمان طولانی باعث زنگ زدن آنها و یا به اصطلاح یونیزه شدن آنها می شود. این ویژگی فلز می ‌تواند برای کاوشگران گنج بسیار مفید واقع شود بدین صورت که؛ با استفاده از دستگاه‌ های فلزیاب در خاک اطراف فلز مورد نظر را که یونیزه شده است را ردیابی کنند و در نهایت با استفاده از آن به اهداف مورد نظر خود دست یابند. دستگاه ‌های یون یاب نیز به همین منظور طراحی و ساخته شده ‌اند.

امروزه این دستگاه ها را می توان به عنوان یک دستگاه فلزیاب مجزا تهیه کرد. خرید و استفاده از این دستگاه ها به این صورت می ‌تواند؛ هزینه های زیادی را به دنبال داشته باشد. یکی از بهترین روش هایی که؛ هم می تواند به دستگاه مورد نظر خود برساند و هم؛ هزینه کمتری را نیز در بر داشته باشد؛ خرید و استفاده از فلزیاب مکمل می ‌باشد. این دستگاه ها با ترکیب چندین نوع سیستم فلزیابی؛ طراحی و ساخته می شوند؛ در صورت نیاز کاوشگر؛ یکی از انواع سیستم های به کار رفته در آن نیز می تواند یون یاب باشد.

برخی از سیستم های مکمل

  • فلزیاب HOXNE،
  • فلزیاب AUR 370 PLUS،
  • فلزیاب TACHAR T1،
  • فلزیاب HS366 PROFESSIONAL،
  • فلزیاب AUR 370 Multi

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا