مقالات فلزیاب

خرید گنج یاب چند کاره

خرید گنج یاب چند کاره

عده معدودی از کاوشگران به خرید گنج یاب چند کاره می اندیشند اما این دستگاه ها چیستند، با ما با بررسی این موضوع همراه باشید. گنج یابی و طلایابی سال های بسیاری می باشد که در بین انسان ها رواج پیدا کرده است و از زمان ساخت و ابداع اولین دستگاه فلزیاب روزانه تکنولوژی های جدیدی وارد بازار می گردد. این روز ها یافتن طلا و انواع فلزات همانند گذشته ساده و آسان نیست و هنوز هم برخی از کاوشگران نا آگاه بر این عقیده هستند که صرفا با خرید یک دستگاه فلزیاب و روشن کردن آن می توانند به اهداف خود دست یابند اما این تصور کاملا غلط است و انجام هر کاری دستگاه مخصوص به خود را دارد.

خرید گنج یاب چند کاره
خرید گنج یاب چند کاره

اهداف مختلف، مکان های مختلف، جنس خاک های مختلف، محل قرار گیری و عمق اهداف مختلف باعث شده است تا دستگاه های متفاوتی با عملکرد های متفاوتی ساخته شود. اما با توجه به نیاز به چند دستگاه گنج یاب و فلزیاب چگونه می توان با توجه به قیمت بالای آن، آنها را خریداری کرد. پاسخ این سوال در ظاهر سخت بسیار ساده می باشد و آن هم استفاده از گنج یاب چند کاره می باشد.

خرید گنج یاب چند کاره ایرانی

در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا دستگاهی را به شما عزیزان معرفی کنیم که به راحتی می تواند در خاک های ایران کاوش کند و از پس تمامی ابعاد کاوش در ایران بر آید. همانطور که می دانید گنج یابی این روز ها در سطح وسیعی انجام می پذیرد و معدود دستگاهی وجود دارد که نیاز تمامی کاوشگران را به یک باره برآورده کند، به همین علت تصمیم گرفته ایم تا دستگاه گنج یاب و فلزیاب AUR 370 را به شما عزیزان معرفی کنیم.

چرا گنج یاب AUR 370 را یک دستگاه حرفه ای در کاوش دفینه می نامیم ؟

گنج یاب AUR 370 یکی از بادوام ترین و با کیفیت ترین دستگاه های ساخته شده برای ردیابی و اسکن کردن اهداف می باشد که تمامی ویژگی هایی که یک کاوشگر در پس آن به جستجو می پردازد را دارا می باشد. سیستم هایی همچون آنتنی ، بوقی ، و اسکنر مگنومتری این دستگاه به راحتی از پس اهداف سخت و کاوش های غیر ممکن بر خواهد آمد، استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و سیستم های قوی در ساخت این دستگاه گنج یاب مکمل و چند کاره باعث شده است تا به حداکثر عمق 12 متری در سیستم آنتی، عمق 8 متری در سیستم بوقی و عمق 8 متری در اسکنر دست یابد که در نوع خود بی نظیر و بی سابقه است. اگر شما هم به نتیجه کاوش خود اهمیت می دهید استفاده از این دستگاه شدیدا از سوی کارشناسان ما توصیه می شود.

علت موفقیت این دستگاه

  1. کیفیت بالای بدنه و متریال تشکیل دهنده دستگاه
  2. قابلیت نقطه زنی و شعاع زنی بسیار دقیق
  3. قدرت تفکیک حرفه ای
  4. عمق زنی بالای 10 متر
  5. ردیابی هدف در هر شرایط و نقطه از زمین
  6. سازگاری با انواع خاک ها  و عملکردی یکسان و عالی در آن ها
  7. قابلیت حذف نویز و سیستم فیلترینگ املاح معدنی

 

**جهت اطلاع از قیمت انواع سیستم های فلزیابی حرفه ای با شماره 09917579030 در تماس باشید**

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا