مقالات فلزیاب

خرید گنج یاب در کازرون

خرید گنج یاب در کازرون

از دستگاه های گنج یاب برای کشف و ردیابی اهداف باستانی همچون طلا و دفینه استفاده می کنند و این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر چه در میان کاوشگرانی که تنها هدف آنها از کاوش کسب درآمد می باشد، باستان شناسان نیز جود دارند که تنها هدف آنها در جهت کسب اطلاعات و دستیابی به تاریخ کهن می باشد اما در نهایت هدف هردوی این گروه ها رسیدن به دفینه می باشد. این اتفاق و خواسته میسر نخواهد شد مگر با استفاده و به کارگیری دستگاه های فلزیاب و گنج یاب هایی که برای همین منظور تعبیه و ساخته می شوند. کمپانی ها و نمایندگی های زیادی در کشور وجود دارد که می توان با مراجعه به آنها دستگاه های مد نظر خود را تهیه کرد. موضوع صحبت ما دراین مقاله تحت پیرامون نمایندگی فلزیاب کازرون و نحوه خرید گنج یاب در کازرون می باشد، باما  همراه باشید.

خرید گنج یاب در کازرون
خرید گنج یاب در کازرون

خرید گنج یاب در کازرون

کازرون یکی از قدیمی ترین و کهن ترین شهر های ایران و استان فارس می باشد. این شهر به دلیل دارا بودن مناطق باستانی و امکان خاص تاریخی دارای اهمیت زیادی می باشد. به همین علت افراد زیادی به کاوش در آن علاقه زیادی از خود نشان می دهند. از همین رو به خرید انواع دستگاه های فلزیاب و ردیاب گنج روی می آورند اما متاسفانه به دلیل نبودن یک نمایندگی معتبر و قانونی در این شهر، کاوشگران برای خرید طلایاب با مشکلات زیادی مواجه بودند.

تا این که چندی پیش کمپانی ikpv که یکی از فعالان و فرهیختگان این عرصه می باشد بار دیگر برای رفع مشکلات این عزیزان اقدام به تاسیس یک نمایندگی معتبر در این شهر کرد. به صورتی که خرید هر گونه دستگاه فلزیابی اعم از فلزیاب ایرانی و فلزیاب خارجی در این شهر به سادگی صورت می پذیرد.

لازم به ذکر می باشد که این نمایندگی تنها فروشگاه محصولات فلزیابی نبوده و تمامی خدمات مربوطه همانند تعمیر فلزیاب، ارتقا و بروز رسانی سیستم و سخت افزار فلزیاب، خرید و فروش فلزیاب دست دوم، فروش اقساطی طلایاب و انواع خدمات دیگر ارائه می گردد تا تمامی نیاز های کاوشگران بدون مراجعه به خارج از این شهر بر طرف گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شما ره تماس 09917579030 ارتباط برقرار کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا