مقالات فلزیاب

خرید گنج یاب در زاهدان

خرید گنج یاب در زاهدان

امروز با موضوع خرید گنج یاب در زاهدان همراه شما عزیزان هستیم با ما همراه باشید. زاهدان یکی از کلان شهر های مهم کشور می باشد که در جنوب شرقی کشور واقع شده است. این استان و شهر به جهت موقعیت جغرافیایی دارای اهمیت زیادی می باشد. این شهر در گذشته نام دزدآب را داشته که در زمان حکومت رضا شاه به نامی که اکنون دارد تغییر یافته است. این شهر از نظر جغرافیایی، نظامی و تجاری دارای اهمیت خاصی می باشد. این شهر به واسطه موقعیت آن از گذشته دارای اهمیت زیادی بوده است؛ به همین دلیل هم اکنون شاهد آثار باستانی زیادی در آن هستیم. از انواع این آثار می توان به مجموعه امیر توکل کامبوزیا ، ساختمان قدیمی پست زاهدان، کاروان سرای نصرت آباد، آرامستان هفتاد ملا؛ معماری صخره ای روستای تمین اشاره کرد.

خرید گنج یاب در زاهدان
خرید گنج یاب در زاهدان

همچنین این شهر دارای بزرگ ترین موزه جنوب کشور می باشد که به مساحت 11000 هزار متر مربع  بنا شده است. با یک نگاه به گذشته این شهر و آثار باستانی به جا مانده از گذشتگان می توان دریافت که از نظر دفینه و گنجینه های نفیس نیز دارای اهمیت می باشد. اما کاوشگرانی که در این منطقه قصد ردیابی و کاوش دفینه را دارند با یک مشکل بزرگ رو به رو هستند. که این مشکل نیز فقدان یک مرکز معتبر فروش فلزیاب می باشد. به همین دلیل کاوشگران ناچار به مراجعه به شهر های اطراف و سایر استان ها هستند؛ که به دلیل عدم شناخت به آنها در اغلب موارد موجب به کلاه برداری واقع می شوند.

نحوه خرید گنج یاب در زاهدان

به دلایلی که در سطر های بالا بیان کردیم؛ کمپانی همیشه در صحنه حاضر IKPV برای رفاه حال این شهروندان و کاوشگران کشور اقدام به دو مورد کردند.

  1. ایجاد یک نمایندگی معتبر فلزیابی در این شهر
  2. اقدام به فروش و ارسال رایگان محصولات خود از درب کمپانی واقع در فلزیاب شیراز

کاوشگرانی که قصد خرید فلزیاب را دارند تنها کافیست با مراجعه به این نمایندگی ها و یا تماس با شماره تماسی که در انتهای این مقاله خواهیم گذاشت محصول فلزیاب اصل خود را سفارش دهند.

به دلیل وجود املاح معدنی و عمق دفینه های این شهر پیشنهاد کارشناسان ما استفاده از فلزیاب مکمل و فلزیاب تصویری می باشد. برای آشنایی با این دو مورد و سیستم فلزیابی باید عرض کنیم که فلزیاب مکمل به دستگاه هایی اطلاق می شود که با استفاده از چند سیستم فلزیابی ایجاد و ساخت می شوند. مزیت اصلی این دستگاه ها استفاده از چند فلزیاب در قالب یک دستگاه می باشد. در این صورت کاوشگر از پرداخت هزینه های اضافی مصون خواهد بود. از طرفی در حمل و نقل بسیار راحت تر خواهد بود و همچنین می تواند با حداکثر راندمان به کاوش بپردازد.

فلزیاب های تصویری نیز به دستگاه هایی گفته می شوند که قابلیت ارائه تصاویری از کاوش و نحوه کاوش را دارا می باشند. شاید در نگاه اول بگویید که داشتن تصاویر چه کمکی می تواند به نتیجه کاوش داشته باشد. باید بگوییم که بزرگ ترین مزیت هایی که این دستگاه ها دارند ارائه تصویر خود هدف به صورت گراف های رنگی، نمایش موانع موجود، نمایش بهترین راه دسترسی به هدف؛ نمایش و مشاهده مقبره ها و قبر ها و سازه های زیر زمینی می باشد. که این موضوع طبیعتا باعث افزایش چشمگیر سرعت کاوش خواهد شد.

برخی از دستگاه هایی که در این مراکز ارائه می شوند

  • فلزیاب TACHAR T16
  • فلزیاب HOXNE PLUS
  • فلزیاب AUR 370 Multi
  • فلزیاب HS366 PROFESSIONAL
  • فلزیاب AJM IMAGING

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا