مقالات فلزیاب

خرید گنج یاب خارجی

خرید گنج یاب خارجی

گنج یاب ها با استفاده تکنولوژی هایی که دارند می توانند به اعماق زمین نفوذ کرده و اهداف مختلف را شناسایی و کشف کنند. دستگاه های زیادی در این زمینه تولید و عرضه می شوند اما در این بین تنها دستگاه هایی دارای کاربرد شناسایی گنج و دفینه هستند که دارای قدرت تفکیک باشند. کاوشگران زیادی به خرید گنج یاب خارجی فکر می کنند و بر این عقیده هستند که دستگاه های فلزیاب خارجی و ردیاب های گنج آنها دارای کیفیت بالا و عملکرد بالاتری هستند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا یکی از برترین دستگاه های فلزیاب خارجی را به شما معرفی کنیم.

خرید گنج یاب خارجی
خرید گنج یاب خارجی

خرید گنج یاب خارجی استرالیایی

دستگاهی که در این مقاله تصمیم گرفتیم به شما معرفی کنیم فلزیاب جی پی زد 7000 محصول کمپانی ماین لب استرالیا می باشد. این دستگاه فلزیاب یکی از بهترین و قوی ترین فلزیاب های جهان می باشد که دارای قابلیت های ویژه ای می باشد که آن را به یکی از محبوب ترین دستگاه ها در سطح جهان بدل کرده است و به جرات می توان گفت کمتر کاوشگری وجود دارد که این دستگاه را نمی شناسد.

کمپانی minelab استرالیا دارای پیشینه و تخصص زیادی در زمینه ساخت انواع محصولات گنج یابی دارد. این دستگاه یک فلزیاب حرفه ای می باشد که تولید آن باعث شد این کمپانی بیش از پیش شهره کاوشگران حرفه ای جهان شود. کیفیت بالای این دستگاه طلایاب باعث شده تا بیشتر مورد استفاده توسط کاوشگرانی قرار گیرد که در محیط های سختی همچون کوهستان ها و بیابان ها کاوش می کنند.

برخی از قابلیت های این فلزیاب خاص و حرفه ای

  • چهل درصد عمق کاوش بیشتر نسبت به دیگر دستگاههای سری GPX
  • بیشترین حساسیت در پیدا کردن طلا در محدوده تحت کاوش
  • بالانس اتوماتیک بسیار خوب در زمین های ناهموار
  • منو کاربری بسیار ساده
  • صدای بی سیم (وایرلس)
  • دارای GPS و نقشه کامپیوتری
  • ضد آب و گرد و غبار(مقاوم در برابر شرایط جوی مختلف)

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا