مقالات فلزیاب

خرید گنجیاب خارجی

خرید گنجیاب خارجی

دستگاه های گنج یابی که امروزه در بازار ایران وجود دارد، متشکل از انواع بسیاری از مدل های خارجی و داخلی می باشد. تنوع به قدری زیاد می باشد که انتخاب برای هر کسی دارای مشکلات زیادی خواهد بود. قطعا سلایق مختلفی در این زمینه وجود دارد. خرید گنجیاب خارجی یکی از مواردی می باشد که بسیاری از کاوشگران بدان علاقه نشان می دهند. اما کمتر کسی از این دستگاه ها اطلاعات کافی را دارد. از طرفی نبودن یک نمایندگی و یک مرجع معتبر برای مراجعه به آن به جهت کسب اطلاعات کافی در این زمینه بسیاری از آنها دچار مشکلات زیادی شده و حتی گاها با انتخاب اشتباه آینده کاوش خود را از بین می برند.

اما برخی از دستگاه ها دارای طرفداران بیشتری می باشد. گاها مشاهده می شود که هیچ دلیل منطقی پشت این تعصب بی جا نمی باشد. بسیاری از افراد نیز به واسطه همین موضوع دچار اشتباه شده و یا مورد کلاه برداری قرار می گیرند. از آن جا که تشخیص اصل بودن دستگاه ها تنها به واسطه کارشناسان دارای صلاحیت؛ ممکن می باشد؛ مراجعه به یکی از اندک کمپانی ها و مشاوره گرفتن از آنها تنها راه چاره می باشد.

خرید گنجیاب خارجی
خرید گنجیاب خارجی

نحوه خرید گنجیاب خارجی

یکی از کمپانی های فعال در این زمینه که از کارشناسان خبره ای نیز بهره می برد؛ کمپانی معروف IKPV می باشد. این کمپانی با دارا بودن سابقه ای بیش از 20 سال در زمینه واردات و صادرات انواع دستگاه های ایرانی و خارجی توانسته بخش عمده ای از بازار های داخلی را به خود اختصاص دهد.

شما می توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی های فلزیاب این مجموعه در فلزیاب تهران و فلزیاب شیراز؛ مناسب ترین دستگاه را با توجه به مشاورین این مجموعه برای خود انتخاب کرده و در کاوش های خود موفق باشید و یکی از افرادی باشید که توانسته اند به اهداف خود دست یابند.

نحوه انتخاب فلزیاب :

در ابتدا باید متذکر شویم که به هیچ عنوان استفاده از دستگاه های خارجی را توصیه نمی کنیم؛ اما این کمپانی برای رضایت مشتری های خود؛ برند های معروف خارجی را نیز به فروش می رسانند. دلیل مخالفت ما از استفاده از این دستگاه ها؛ سیستم کاوش آنها می باشد. سیستم کاوش پالسی برای کاوش در ایران مناسب می باشد. چرا که تنها این سیستم توانایی کاوش در خاک های معدنی ایران را با عملکرد بالا؛ دارا می باشد. در نهایت شما می توانید با رعایت این نکات دستگاهی قابل  قبول را برای خود تهیه کنید.

  • کیفیت بدنه دستگاه بالا باشد
  • دستگاه توانایی استفاده از چندین کویل را داشته باشد
  • دستگاه توانایی تفکیک خوبی داشته باشد
  • ترجیحا از دستگاه های فلزیاب تصویری استفاده کنید
  • باتری دستگاه مناسب برای کاوش چندین ساعت باشد
  • وزن دستگاه زیاد نباشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا