مقالات فلزیاب

خرید معدن یاب

خرید معدن یاب

قبل از صحبت راجع به خرید دستگاه معدن یاب بهتر است کمی در مورد سابقه پیدایش معادن در جهان و کشور ایران، انواع معادن، استفاده آنها و مواردی از این قبیل صحبت کنیم، با ما همراه باشید. در ادامه راجع به ماهیت انواع دستگاه های کاوش اهداف مختلف در زیر زمین با شما سخن خواهیم گفت. معدن به طور کلی به محلی گفته می شود که انواع سنگ ها و فلزات ارزشمند و دارای قیمت و ارزش اقتصادی در آن انباشته شده است. معمولا موادی که بشر توانایی ساخت آنها را ندارند از طریق معادن استخراج  می شود. به استخراج و کاوش در معادن،  معدن کاری اطلاق می شود.

مواردی همچون سنگ های نمک، زغال سنگ، انواع فلزات همانند مس، آهن، طلا، الماس و بسیاری موارد دیگر از معادن مربوطه استخراج می شود. مواد بدست آمده از معادن بیشتر در صنایع استفاده می شود و یکی از اصلی ترین مواد اولیه برای بسیاری از تولیدات می باشد. به طور کلی معادن یکی از مهمترین پایه های اقتصاد هر کشوری می باشد و یک مورد مهم برای سرمایه گذاری می باشد.

به طور کلی معادن به دو دسته کلی تقسیم می شود :

  1. معادن سطحی
  2. معادن زیر زمینی
خرید معدن یاب
خرید معدن یاب

تاریخچه و دلیل خرید معدن یاب

بعضی از کارشناسان و باستان شناسان معتقدند تاریخچه معدن کاوی به دوران باستان بر می گردد. طبق تحقیقات انجام گرفته و یکی از قدیمی ترین معادن که به حدود 6000 سال قبل بر می گردد و در ایران کشف شده است. کشور ایران تقریبا روی یکی از معدنی ترین مناطق جهان بنا شده است و تقریبا تمامی معادن در آن وجود دارد. در سال 1318 به طور رسمی اداره ای بر این مبنا تاسیس شد. یکی از اصلی ترین منابع کشور ما نفت است و کشور ایران دارای دومین منابع ذخیره نفت در جهان است.

دلیل خرید دستگاه های معدن یاب کشف و شناسایی انواع معادن می باشد. این دستگاه ها معمولا توسط کمپانی ها و شرکت های مربوطه خریداری می شود. در حال حاضر دستگاه های موجود قادر به شناسایی معادنی هستند که تامین کننده انواع فلزات هستند. در واقع ماهیت انواع دستگاه های معدن یاب با دستگاه های فلزیاب و انواع گنج یاب ها و طلایاب ها هستند. فلزیاب و گنج یاب ها دستگاه هایی حرفه ای  هستند که توانایی کشف و تفکیک بین فلزات مختلف هستند، به همین دلیل قادرند تا با تشخیص نوع و جنس فلز به شما نوع معدن را نیز اطلاع دهد.

معدن یاب حرفه ای

همانطور که در بالا گفتیم بیشترین خریداران این دستگاه ها کمپانی های بزرگ و استخراج کننده این معادن هستند. اما هستند افرادی که به منظور کشف طلا از انواع معدن یاب حرفه ای، فلزیاب حرفه ای و انواع گنج یاب قوی و عمق زن استفاده می کنند تا قادر باشند به منبعی از فلزات با ارزش دست یابند. یکی از جدید ترین دستگاه هایی که توانسته تحولی در این جریان ایجاد کند، فلزیاب و گنج یاب تصویری می باشد، این دستگاه ها قادرند تا در حین کاوش تصاویری از لایه ها و ساختار زیر زمینی ارائه دهند. به همین دلیل یکی از پر استفاده ترین ابزار های ساخته شده در این عرصه می باشد.

بهترین دستگاه معدن یاب ایرانی

دو مورد از بهترین دستگاه های موجود در بازار داخلی را تصمیم گرفته ایم به شما عزیزان معرفی کنیم. کارشناسان ما با بررسی های زیاد به دو مورد از دستگاه های فلزیاب حرفه ای کمپانی IKPV که قابلیت زیادی در معدن یابی نیز دارند رسیدند. البته با توجه به بودجه شما، دستگاه های زیادی را این کمپانی تولید و عرصه می کند که همگی در نوع خود بی نظیر هستند که می توانید آنها را از اینجا مشاهده کنید. دستگاه فلزیاب مکمل IKPV BEST PROFESSIONAL و Schneider Series از برترین های فلزیاب ایرانی هستند که در نوع خود بی رقیب بوده و قابلیت ها و توانایی های زیادی در کاوش انواع فلزات را دارند.

خرید معدن یاب
خرید معدن یاب

خاصیت دستگاه های مکمل این است که با استفاده از چندین سیستم فلزیابی، درصد خطای بسیار پایین و نزدیک به 0% را دارا می باشند که به راحتی می توانند به اعماق بالای 15 متری زمین دست یافته و انواع اهداف را به راحتی شناسایی کنند. هر دوی این دستگاه ها از فلزیاب های تصویری می باشند که با استفاده از 16 سوپر سنسور تصاویر بسیار واضحی از اعماق و لایه های زمین ارائه می دهند. یکی از قابلیت های  دستگاه  Schneider Series توانایی اتصال به موبایل و تلفن همراه می باشد که برترین اسکنر های موبایلی و مگنومتر موبایلی موجود در ایران می باشد.

برای خرید دستگاه معدن یاب فقط کافیست با شماره 09917579030 تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا