مقالات فلزیاب

خرید فلز یاب خوب

خرید فلز یاب خوب

همه ما به خوبی می دانیم که مهم ترین ملاک و معیار خرید محصولات فلزیابی و دفینه یابی؛ قیمت فلزیاب می باشد. این موضوع دارای اشکال بوده و غلط است. مهم ترین گزینه ای که باید مد نظر قرار داده شود؛ کیفیت کالا و قابلیت های آن و اورجینال بودن آن می باشد. این موضوع از این حیث دارای اهمیت می باشد که؛ خرید فلز یاب خوب حاصل شود. استفاده از یک دستگاه خوب و قوی دارای اهمیت زیادی می باشد. چرا که برای فعالیت و کاوش در خاک های معدنی کشور نیاز به یک فلزیاب حرفه ای می باشد تا قابلیت و توان کاوش در آن را داشته باشد.

خرید فلز یاب خوب
خرید فلز یاب خوب

نحوه خرید فلز یاب خوب

فلزیاب هایی با کیفیت پایین یا میان رده ها؛ در خاک ها و اماکنی که دارای املاح معدنی و ضایعات می باشند؛ دچار اختلال زیادی شده و توانایی کاوش دقیق و صحیحی را ندارند. عملکرد این دستگاه ها تا حد زیادی وابسته به محیط اطراف می باشد. از این رو استفاده از یک دستگاه که دارای کمترین میزان تاثیر پذیری از محیط باشد و دارای قابلیت سازگاری بالایی باشد دارای اهمیت زیادی می باشد.

یکی از مهم ترین نکات و راه های خرید یک دستگاه فلزیاب خوب و حرفه ای؛ بررسی و مشاهده دقیق قابلیت های دستگاه ها می باشد. در زمان خرید گنج یاب کاوشگران باید نکات و ویژگی های زیادی را بررسی و از صحت عملکرد آنها اطمینان حاصل کنند. در صورت ثبت معیار هایی که باید چک شود؛ می توان از نحوه خرید اطمینان حاصل کرد. در ادامه برخی از نکات و مواردی که می توان به انتخاب خوب شما کمک کند؛ اشاره خواهیم کرد.

  • عمق کاوش یکی از مهم ترین معیار ها می باشد(باید بالای 3 متر باشد)
  • قدرت تفکیک بذیری مناسب
  • سیستم کاوش پالسی
  • سیستم نقطه زن حرفه ای
  • سیستم شعاع زن
  • دارای سیستم تخمین و نمایشگر عمق

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا