مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب گران

خرید فلزیاب گران

دستگاه های فلزیاب به دلیل کاربرد ها و انواع مختلف زیادی که دارند می توانند انواع اهداف مختلف را پوشش داده و در مناطق مختلف به کاوش بپردازند، به همین دلیل نیز دارای قیمت های مختلفی هستند که از مبالغ بسیار پایین چند میلیونی تا چند صد میلیونی را شامل می گردند. برای این که بتوانید تشخیص دهید کدام دستگاه برای شما مناسب تر می باشد ابتدا باید انواع مختلف دستگاه ها، سیستم ها و عملکرد های آنها را بشناسید. به همین دلیل هرگز این تصور را نداشته باشید که خرید یک فلزیاب گران می تواند بهترین و مناسب ترین انتخاب برای شما باشد.

خرید فلزیاب گران
خرید فلزیاب گران

آیا خرید فلزیاب گران قیمت عاقلانه است؟

در ابتدای این بحث باید بگوییم که هر گرانی نشان از کیفیت بالا و تضمین کننده موفقیت شما نخواهد بود. به عنوان مثال دستگاه های فلزیاب خارجی دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند که بالا بودن قیمت آنها هیچ ارتباطی به کیفیت آنها ندارد. این دستگاه ها همان طور که می دانید از مسافت های طولانی به دست کاوشگران ایرانی می رسد، به همین دلیل یکی از موارد موثر در قیمت بالای آنها مسافت های آنها می باشد.

عواملی همچون قیمت ارز، قاچاق بودن آنها نیز در تعیین قیمت بالا برای آنها بی تاثیر نمی باشد.

در مورد دستگاه های فلزیاب ایرانی نیز این تفکر کاملا غلط می باشد. این تفکر و عقیده که هرچه قیمت دستگاه ها بیشتر باشد کیفیت آن ها نیز بالا می رود در بین ایرانیان همواره بوده است و فروشندگان نیز به خوبی کاملا به این موضوع واقفند به همین دلیل با بالا بردن قیمت دستگاه های خود سعی در با کیفیت جلوه دادن محصولات خود دارند. اما تنها باید به عملکرد دستگاه توجه داشت و آنها را مورد بررسی قرار داد.

تعدادی از دستگاه های خوش قیمت با کیفیت بالا

  • فلزیاب PV 5000
  • فلزیاب DERAK 101
  • فلزیاب DMF-Y
  • فلزیاب DERAK 116
  • فلزیاب TOMAS-S-1

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا