مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب پالسی

خرید فلزیاب پالسی

همان طور که  می دانید دستگاه های فلزیاب پرکاربرد ترین ابزار ها برای کاوش درون خاک می باشند. اما این دستگاه های دارای طیف گسترده ای از انواع مختلف می باشند که کاربرد و قابلیت های هر کدام از از آنها به دلیل استفاده از سیستم ها و سخت افزار های متفاوت، متفاوت می باشند. به همین دلیل در انتخاب آن باید دقت زیادی بخرج داد تا بتوان مناسب ترین دستگاه را خریداری نمود. اما قوی ترین و بهترین  سیستم موجود در این عرصه سیستم پالسی یا pi می باشد. به دلیل قابلیت های زیادی که این سیستم در ردیابی اهداف دارد، تنها این سیستم در کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد و کاوشگران زیادی به خرید فلزیاب پالسی فکر می کنند. نکاتی در مورد استفاده از این سیستم ها وجود دارد که به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

خرید فلزیاب پالسی
خرید فلزیاب پالسی

چرا خرید فلزیاب پالسی باعث موفقیت می شود؟

یکی از ویژگی هایی که که نیاز مند هر کاوش حرفه ای می باشد و تاثیر زیادی در نحوه کاوش دارد، قابلیت بالانس زمین می باشد. این قابلیت زمانی به حداکثر کاربرد خود می رسد که به صورت دستی و به صورت اتومات در دستگاه وجود داشته باشد. این قابلیت با آنالیز زمین اطلاعات بسیار دقیقی را به کاوشگر ارائه می دهد. عمق هدف؛ عمق هدف یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که مستقیما تاثیر روی نتیجه کاوش دارد. عمق هدف می تواند اطلاعاتی نظیر میزان حفاری به کاوشگر ارائه دهد و در صورت غلط بودن این اطلاعات می تواند، هزینه و زمان زیادی را از کاوشگر سلب کند.

یکی از ویژگی های که سیستم های پالسی را موفق کرده است، قابلیت ارائه میزان دقیق عمق اهداف می باشد. این قابلیت زمانی به نهایت کاربرد خود می رسد که توام با قابلیت نقطه زنی باشد. که این موضوع به خوبی در سیستم ها و فلزیاب های حرفه ای پیاده سازی شده است.

توانایی اتصال به لوپ های مختلف نیز یکی از قابلیت هایی می باشد که این سیستم به خوبی از آن پشتیبانی می کند. این ویژگی می تواند به کاوشگر اجازه کاوشی دقیق در عمق های مختلف دهد. شما با اتصال کویل و لوپ های مختلف می توانید فلزات مختلف با هر سایزی را در هر عمقی کاوش کنید.

برخی از بهترین فلزیاب های pi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا