مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب نقطه زن

خرید فلزیاب نقطه زن

دستگاه های فلزیاب و انواع گنج یاب ها این روزه به منظور کشف و شناسایی انواع دفینه های باستانی با ارزش استفاده می شوند. دستگاه های فلزیاب حرفه ای دارای قابلیت های زیادی می باشند که کاوش انواع فلزات و اهداف را به امری ساده و لذت بخش بدل  می کنند. به عنوان مثال می توان از دستگاه های فلزیاب تصویری، فلزیاب های آنتن راداری، فلزیاب های پالسی و غیره نام برد. در میان انواع مدل ها و برند های گوناگون کاوشگران زیادی به دنبال خرید فلزیاب نقطه زن حرفه ای هستند چرا که این دستگاه ها یکی از اصلی الزامات هر کاوشی می باشد با ما همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

خرید فلزیاب نقطه زن
خرید فلزیاب نقطه زن

دلیل خرید فلزیاب نقطه زن

گنج یابی و به طور کلی یافتن اهدافی که برای سال های زیادی در زیر زمین و در زیر لایه های زیادی از خاک قرار گرفته اند کاری سخت و دشوار می باشد. دستگاه های فلزیاب و انواع طلایاب ها و سایر دستگاه های هم خانواده نیز به همین منظور طراحی و ساخته شده اند. اما می خواهیم دلیل محبوبیت و استفاده از فلزیاب های نقطه زن را بررسی کنیم. تصور کنید با یک منطقه کاوش وسیع رو به رو هستید ( البته به جرات می توان گفت تمامی مناطق دارای دفینه و مورد کاوش وسیع می باشد )، حتی اگر شما با یک دستگاه گنج یاب پیشرفته نیز به کاوش بپردازید نمی توانید محل دقیق هدف را مشخص و پیدا کنید.

برای رفع این مشکل شما باید در قدم اول با یک دستگاه فلزیاب حرفه ای محیط را بررسی کرده و سپس بعد از مشخص کردن محل تقریبی هدف با یک دستگاه گنج یاب نقطه زن نسبت به پیدا کردن محل دقیق هدف اقدام کنید. به همین منظور است که کاوشگران حرفه ای به دنبال خرید این دسته از فلزیاب ها می باشند چرا که این دستگاهها باعث سرعت بخشیدن به کاوشها می گردد و شما با استفاده از آنها می توانید دو تا از مهم ترین فاکتورهای کاوش گنج را رعایت کنید یعنی زمان و هزینه!

فلزیاب نقطه زن ارزان و حرفه ای

برای خرید فلزیاب نقطه زن حتما این نکته را بیاد داشته باشید که از کمپانی های فروشنده معتبر و حتما از دستگاه های گنج یاب اورجینال استفاده کنید تا علاوه بر تضمین نتیجه کاوش های خود بتوانید از خدمات گارانتی دستگاه خود بهره ببرید چرا که با توجه به مکان های سخت و دشوار مورد استفاده دستگاه ها و حساس بودن آنها، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر یکی از ضرورت های انتخاب یک دستگاه گنج یاب حرفه ای می باشد. در ادامه با یک فلزیاب ارزان قیمت آشنا خواهید شد، با ما همراه باشید.

دستگاه گنج یاب AUR 370 PLUS

دستگاه گنج یاب ایرانی AUR 370 PLUS یک دستگاه گنج یاب مکمل و حرفه ای می باشد که قابلیتها و ویژگی های بسیار ضروری برای یک کاوش حرفه ای را دارا می باشد. این دستگاه حرفه ای تا حداکثر عمق 15 متری را به وسیله آنتن می تواند شناسایی و سنس کند و در حالت مگنومتر تصویری  عمق 12 متر و در لوپ تا 8 متری زمین را نقطه زنی کند. این فلزیاب تصویری تصاویر بسیار واضح و با کیفیتی را از لایه ها و ساختار زمین ارائه می دهد که حتی ریز ترین اهداف را نیز می تواند شناسایی و کاوش کند.

تلفن تماس : 09917579030 _ 09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا