مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب برای مناطق ساحلی

خرید فلزیاب برای مناطق ساحلی

خرید فلزیاب
خرید فلزیاب

چرا علاقه مندان به شکار فلز و فلزیاب یاب اطراف ساحل جمع می شوند؟

شاید این وعده درست باشد که طلاها و نقره ها منتظر افرادی هستند که با خرید فلزیاب حرفه ای در جستجوی آن ها هستند.یک سخن کهن هست که میگوید: “اگر یک سالن آرایشگاه را برای مدت طولانی و کافی باز نگه دارید شما در حال گرفتن یک اصلاح مو هستید.” مفهومی مانند این در مورد سواحل و فلزیاب ها نیز هست اگر یک فرد زمان کافی را با یک دستگاه فلزیاب در ساحل بگذارند، به احتمال زیاد موفق به پیدا کردن طلا، حلقه ها و جواهرات می شود.

خرید فلزیاب برای مناطق ساحلی

با زیاد شدن مقدار طلا این کار یک سرگمی وسوسه انگیز می شود، اگر به یک شغل تغییر نکند. مورد دیگر این است که: کارشناسان گزارش داده اند که به نظر می رسد مادر طبیعت (دریا) اشیایی با وزن مشابه را به همان قسمت های با نشان پر آبی از یک ساحل سپرده است. بنابراین زمانی که به کمک یک دستگاه فلزیاب ، طلایاب یا گنج یاب یک حلقه طلا را پیدا کردید امکان وجود اشیاء دیگر در شعاع کمتر نیز وجود دارد. بر اساس یکی از مقاله های CNN در مورد خرید فلزیاب یک اپراتور علاقه مند به این کار در مدت هفته اشیایی به قیمت ۱۳۰۰ دلار پیدا کرده است.

تکنیک ها و ترفندهای شکار گنج و طلا در ساحل

جهت پیدا اشیای بیشتر کاوشگران فلز در طول ساحل به آرامی قدم می زنند و به صورت پیوسته کویل خود را از جهتی به جهت دیگر می برند. این خیلی مهم است که در یک الگوی برنامه برنامه ریزی شده، هوشمند و منظم عمل کنید. شما حتی می توانید ساحله را را به صورت شبکه ای تقسیم کنید تا از پوشش هر اینچ مربع مطمئن شوید.

خرید فلزیاب
خرید فلزیاب

شبکه ای کردن منطقه شامل راه رفتن به صورت موازی به سمت آب و به صورت پله پله یک تا دو فت کنار گذاشتن و کار کردن روی مسیر برگشت اپراتور می شود. کویل فلزیاب باید در هر بار چرخیدن کمی همپوشانی داشته باشد. در زمین هاییی با تاولید بالا شما می توانید شبکه های خود را با کشیدن خاک انداز (پنجه) تان روی شن علامت گذاری کنید. لازم به ذکر است که حرکت دادن آهسته تر کویل می تواند به شناسایی هدف های عمیق تر کمک کند. اکثر کویل ها الگوی جستجوی مخروطی شکل دارند.

بسته به قدرت فلزاب، قادر خواهید بود حداکثر تا قطر ۱۰ اینچ در سطح و تا قطر ۲ اینچ در عمق کاوش کنید. به این علت می باشد که شما پیش از هدف قرار دادن هدف های طلایی دفن شده ی عمیق تر، زباله ها و سکه های آب های کم عمق را شناسایی خواهید کرد. گزارش ها توصیه می کنند که شکارچیان ساحل همه ی هدف را به منظور پیدا کردن گنج واقعی حفاری می کنند. شما اساسا قبل از شناسایی سیگنال های طلا در حال تمیز کردن آب های کم عمق هستید.

یافتن موقعیت های خوب ساحل جهت شکار طلا

ساحل های محبوب و توریستی بازده بیشتری از گنج های طلا، نقره و … نسبت به ساحل هایی خصوصی و ساکت خواهند داشت. با این وجود مناطقی که در آن شنا می کنند ممکن است به علت فرسایش یا سایر تغییرات با نگاه سابق به نظر نرسد. ساحل های گم شده و پنهان می توانند هدف های سودآوری باشند، در صورتی که هنوز هدف هایی برای کشف کردن وجود داشته باشد. توسعه ساحل دریا همچنیین از سواحل کاسته است اما گنج گم شده می تواند باقی بماند تا وقتی که یک کاوشگر فلز از روی شانس یا تجربه ان گنج را کشف کند.

شما ممکن است هدفی نامتعارف از گنج پیدا کنیید که مرم به علت عدم شناخت آن اطراف آن جمع نشده باشند. بعضی اوقات فرسایش طبیعی یا وجود ماسه و شن موجب می شوند اشیاء مدفون شده دوباره جابجا شوند. این دلیل خوبی می تواند باشد برای اینکه ذهن خود را باز نگه دارید و به خود اعتماد کنید. در صورتی که بعضی موارد به شما در مورد شکار گنج در مناطق کم رنگ (با احتمال کم) حاشاره می کند، حتما آن منطقه را بررسی نمایید. مناطق دیگر برای جستجو می تواند در اطراف مسیرهای رفت و آمد، پیاده رو ها، تخته های پیاده روی و جایگاه های سرگرم کنند (بار، شاپ، بوفه) و … باشد.

از هر فرصت یا نشانه ای برای کاوش در صخره ها و دیواره های اطراف دریا استفاده کنید، چرا که گنج معمولا شسته می شود و بدنه دیواره ها و صخره ها به دام می افتد. استفاده از نقشه راهنما و منابع دیگر را هرگز فراموش نکنید. حواستان به ساحل های کمتر شناخته شده و نقشه های قدیمی که شما را مستقیما به مصدهای شنای متروکه می برد، باشد.

کدام فلزیاب جهت خرید فلزیاب در ساحل مناسب می باشد

این سوال که پیش از خرید فلزیاب به ذهن می رسد این می باشد که ساحل منطقه شما دارای آب شور است یا آب شیرین؟ فلزیاب هایی هستند که برای آب های شیرین مناسب می باشند، با این وجود با کمی تغغیر آماده مواده معدنی آب شور می شوند و آنجا تاثیر گذارترند. در صورتی که برنامه شما این است که فلزیابی دستی در حال قدم زن در آب هی کم عمق را امتحان کنید، پس روی هم رفته برای خریید فلزیاب یک فلزیاب ضدآب و زیرآبی را انتخاب کنید.

بنابرایین این فلزیاب ضدآب می تواند به شما کمک بزرگی کند تا بفهمید شکار گنج در کجا باید اتفق بیفتد. دستگاه های فلزیاب VLF دستگاه های فلزیاب ارزان و مقرون به صرفه با فرکانس خیلی پایین هستند که برای کاوش در آب شیرین یا ساحل خشک مناسب می باشد. دستگاه های فلزیاب VLF می توانند در ساحل های آب شور مورد استفاده قرار بگیرند اما در مقابل نمک واکنش نشان می دهند و زمانی که کویل جستجوی آن ها با شن و ماسه ی مرطوب اقیانوس تماس پیدا می کند سیگنال اشتباه تولید می کنند و دچار خطا می شوند.

بسیاری از دستگاه های فلزیاب VLF قبلیت بالانس شدن با ساحل های آب شور را دارند، چرا که آن ها ویژگی تنظیم بالانس زمین را دارند.

برخی از دستگاه فلزیاب مانند فلزیاب GARRETT AT Pro از نظر تکنولوژی و سیستم الکترونیک پیچیده و پیشرفته هستند تا آنجا که نوع هدف را که شناسایی کرده ای را هم نماش می دهد. این صفحه LCD دیجیتال یک متر شناسایی هدف دارد که سکه ها، ربع ها، ورق ها و… را شناسایی می کند. این قابلیت زمان زیادی در وقت شما را صرفه جویی می کند و از حفاری های بیجا جلوگیری اگر شما کنار اقیانوس زندگی می کنید و قصد کاوش در ساحل ب شور را دارید، فلزیاب پالسی یا فلزیاب PI برای شما مناسب می باشد.

فلزیاب پالسی یا فلزیاب PI برای نادیده گرفتن نمک و مواد معدنی طراحی شده است و هدف های واقعی را نمایش خواهد داد. در واقع دستگاه هایی فلزیاب پالسی برای کاوش در عمق زیاد مناسب می باشسند. با این حال فلزیاب های پالسی نمایند بین فلز طلا و سایر فلزات بی ارزش تفکیک انجام دهند. برخی فلزیاب ها جهت جستجو در زیر آب هستند و ضدآب می باشند؛ بعضی فقط به کویل اجازه می دهند که در آب شناور باشد و بعضی اجازه می دهد که تمام دستگاه فلزیاب در آب غوطه ور باشد.

برخی از طلایاب های پیشنهادی ما برای کاوش در ساحل

برخی از محصولات شرکت فلزیاب IKPV :

برخی از محصولات فلزیاب خارجی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب ،  ،  ، تعمیر فلزیاب ، اجاره فلزیاب ، ، لیست قیمت فلزیاب و طلایاب و گنج یاب ،  با کارشناسان ما در تماس باشید.

برای خرید   از نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با کارشناسان ما با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا