مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب شعاع زن

خرید فلزیاب شعاع زن

قطعا تا کنون با نام های فلزیاب ها، طلایاب و یا گنج یاب آشنا شده اید. همان طور که  می دانید این دستگاه ها قادرند تا انواع فلزات درون خاک را شناسایی کنند. در ابتدا این دستگاه ها بسیار ساده و ابتدایی بودند. آنها دارای وزن زیاد، بسیار حجیم و با قابلیت های بسیار پایین که تنها قادر به شناسایی آهن آن هم با دریافت خطا و نویز بسیار بودند. در این عرصه نیز تکنولوژی و علم تغییرات زیادی به وجود آورد. این روز ها دستگاه های فلزیاب به انواع مختلف زیادی تقسیم بندی می شوند که به راحتی قادرند هر نوع فلزی را با مشخص کردن نوع آن، ردیابی و دنبال کنند. در این مقاله ما قصد بررسی خرید گونه فلزیاب شعاع زن را داریم، با ما در ادامه همراه باشید.

خرید فلزیاب شعاع زن
خرید فلزیاب شعاع زن

همان طور که در سطر های بالا بیان کردیم دستگاه های مختلف زیادی با انواع متفاوت طراحی و تولید شده اند. قابلیت هر کدام از این دستگاه ها متفاوت از دیگری می باشد. اما همچنان دستگاه هایی که تنها قادر به کشف فلزات بی ارزشی همچون آهن هستند، به وفور یافت می شوند. چرا که دارای مصارف های خاص به خود می باشند. اما از جهتی که همه آنها را با نام های فلزیاب معرفی می کنند، در زمان خرید حتما باید دقت داشته باشید که دستگاه مد نظر دارای ویژگی طلایابی نیز باشد.

علت خرید فلزیاب شعاع زن

بسیاری از  کاوشگران و افرادی که قصد ردیابی اهدافی همچون طلا را دارند در زمان معرفی دستگاه های شعاع زن این سوال را دارند که چرا و به چه علت به وجود این دستگاه ها در کاوش های خود نیاز می باشد. از انواع مختلف دستگاه های فلزیاب می توان به فلزیاب های تصویری، فلزیاب آنتنی ، فلزیاب نقطه زن، انواع اسکنر ها، دستگاه های گنج یاب مکمل و … اشاره کرد. وجود هر یک از این سیستم ها در جای خود بسیار ضروری می باشد. برای درک بهتر علت وجود شعاع زنها بهتر است ابتدا به قابلیت ها و ویژگی این دستگاه ها پی ببرید. همان طور که از اسم این دستگاه مشخص می باشد. این سیستم ها توانایی یافتن اهداف را در یک شعاع مشخص دارد.

اما این سیستم قادر نمی باشد تا محل دقیق اهداف را مشخص کند. بلکه مساحت های بزرگ را به یک محیط کوچک تبدیل می کند.در حقیقت بدون وجود این دستگاه ها نیز هر فردی می تواند به اهداف خود برسد و ردیابی ممکن است. اما در صورت عدم استفاده از آنها زمان کاوش ها تا میزان چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد. تصور کنید یک محیط هزار متری را متر به متر بخواهد کاوش کنید و یا در کسری از ثانیه همان محیط به یک متراژ 20 متری بدل شود، طبیعتا زمان کاوش بسیار کمتر خواهد شد.

برخی از دستگاه های شعاع زن که می توانید برای کاوش های سخت استفاده کنید :

  • فلزیاب DMF-Y
  • فلزیاب DERAK 102
  • فلزیاب SNM
  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب ZICCO X2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا