مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب خوب

خرید فلزیاب خوب

بسیاری از افراد به دنبال گنج یابی و دفینه یابی می باشد. به همین دلیل؛ تقاضا برای خرید فلزیاب بسیار بالا می باشد، همه آنها قصد خرید یک دستگاه خوب را دارند اما بدون هیچ دانش قبلی اقدام به خرید می کنند به همین دلیل نیز اکثر کاوشگران در همان مراحل ابتدایی کاوش؛ همان خرید؛ شکست می خورند. نکته بسیار مهمی که باید در زمان خرید حتما رعایت شود؛ توجه به نوع سیستم فلزیاب و سیستم کاوش دستگاه می باشد.

خرید فلزیاب خوب
خرید فلزیاب خوب

خرید فلزیاب خوب

از مهم ترین سیستم های دستگاه های فلزیاب می توان به سیستم های؛ وی ال اف و پالسی اشاره کرد. سیستم های وی ال اف به دلیل عمق کاوش پایین؛ بیشتر برای سکه یابی و یافتن تکه های طلا در سطح زمین و سرگرمی بکار گرفته می شود. اما سیستم های پالسی به دلیل استفاده و بهره بری از سیستم القا پالس؛ قادرند تا اعماق بالای 2 متر را به راحتی کاوش کرده و انواع اهداف را سنس کنند. به همین دلیل این سیستم در کشور ما بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که همان طور که می دانید کشور ما به دلیل؛ سابقه بالا؛ دفینه هایش به دلایلی همانند فرسایش خاک در اعماق بالایی قرار دارند.

با یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید یک دستگاه فلزیاب داشته باشد؛ آشنا شدید؛ اما نوع سیستم دستگاه؛ تنها ویژگی نمی باشد که باید بدان توجه داشت. بلکه نکاتی همانند قدرت و قابلیت تفکیک؛ توانایی حذف ذرات مزاحم؛ حذف املاح معدنی؛ توانایی سازگاری دستگاه با خاک های مختلف و مواردی از این قبیل نیز؛ در انتخاب دستگاه دارای اهمیت می باشند. در ادامه شما عزیزان را با برخی از مهم ترین دستگاه های موجود در کشور؛ آشنا خواهیم کرد.

برخی از فلزیاب های پالسی قوی

  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب TACHAR T1,
  • فلزیاب HOXNE,
  • فلزیاب HS366 PROFESSIONAL,
  • فلزیاب TESLA SCAN 352,
  • فلزیاب AJM 13300

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا