مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب حرفه ای ارزان

خرید فلزیاب حرفه ای ارزان

با سلام خدمت همراهان همیشگی امروز قص داریم به شما یک فلزیساب حرفه ای ارزان را معرفی کنیم که اثکر افرادی که از این دستگاه استفاده نموده اند رضایت کامل داشته اند. این  فلزیساب حرفه ای یک گنج یاب ایرانی میباسشد که از لحاظ فناوری روز هیچ چیزی نسبت به رقبای خارجی همچون  شرکت مشهور فلزیاب نوکتا ترکیه و  شرکت   او کی ام المان  کم ندارد و در برخی موارد وتست ها در خاک ایران دستگاه های ای کا پی وی سازگاری بیشتری را نشان داده و نتایج قابل توجه تری از اهداف به شما میدهند.

خرید فلزیاب حرفه ای ارزان
خرید فلزیاب حرفه ای ارزان

گنج یاب حرفه ای  ای جی ام

این فلزیاب یک فلزیاب حرفه ای میباشد  به شما امکان میدهد تمامی آن چه از فلزات درون زمین قرار دارد را مشاهده کنید این دستگاه یک دستگاه کاملا حرفه ای میباشد که به امکان میدهد تا تمامی فلزات درون خاک را بیرون بکشید  و حتی این فلزات را تفکیک نیز نمایید  اگر شما یکی از افرادی هستید که باتری فلزیاب برای شما بسیار مهم میباشد این دستگاه دارای باتری با تکنولوژی لیتیوم یونی میباشد که قادر است تا ساعت های زیادی بدون شارژ مجمد به کاوش بپر دازید.

طلایاب حرفه ای جی ام ایمیجینگ

برای روی این  گنج یاب فوق حرفه ای ای جی ام یک نمایبشگر دیجیتالی کوچک قرار دارد که به شما اطلاعاتی  در مورد فلز درون خاک  میدهد  که میتوانید حتی عمق فلز را نیز تا حدودی بسنجید توجه داشته باشید که این دستگاه  اگر شما یک فرد حرفه ای باشید  میتوانید با این دستگاه حتی به صورت حرفه ای تر فلز را عمق زنی کنید.

اگر قصد خرید این فلزیاب حرفه ای را دارید شما میتوانید به دو روش اینترنتی وحضوری  اقدام  به خرید نمایی اما اگر شما نمی توانید به صورت حضوری مراجعه کنید دسسگاه به همره سی دی اموزش برای شما ارسال خواهیم کرد  در صورت درخواست شما فیلم تست دستگاه به صورت اختصاصی نیز تهیه میشود  تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا